6 Met bevriende instellingen De contacten met de Stichting Santpoort, Vereeniging Haerlem, Genootschap Oud-ZandvoortGenootschap Oud- Katwijk, Genootschap Oud-Noordwijkde Vereniging Oud Heemstede-Bennebroek en de Stichting Meer-Historie waren oppervlakkiger dan het jaar daarvoor. Wel bestaat de regeling, dat we elkaar publicaties toezenden en zo op de hoogte houden van eikaars activiteiten. Met de Vereeniging Haerlem vond overleg plaats over een gezamenlijk te houden lezing. De secretaresse en mevrouw Slagter hebben zitting in het algemeen bestuur van de Stichting Historisch Museum Zuid- KennemerlandDit museum organiseert begin 1981 een ten toonstelling in de Vleeshal te Haarlem over kroegen en herbergen in Kennemerland. Over "Ons Bloemendaal"'s activiteiten hierbij elders meer. "Ons Bloemendaal" bleef donateur van de Bomenstichting te Zeist en het Contact Milieubescherming Noord-Holland. Zowel van de Bomenstichting als het CMN vroegen en kregen wij advies, terwijl wij ook profiteren van de door hen verstrekte voorlichting. Tenslotte werd "Ons Bloemendaal" lid van de Bond Heemschut. De Bond doet op landelijk gebied hetzelfde als "Ons Bloe mendaal" en het is dan ook van belang dit werk te onder steunen. De secretaresse woonde in november 1979 de historische dag van de Culturele Raad Noord-Holland bij. Deze was gewijd aan archieven en wel speciaal het Amsterdamse Gemeentearchief Met donateurs In de afgelopen verslagperiode werden we diverse malen benaderd door donateurs, die bezwaar hadden tegen gemeen telijke plannen. Zij vroegen ons hen steun te verlenen bij hun bezwaren.

Ons Bloemendaal | 1980 | | pagina 7