NOGMAALS HET 'TEKENBOEK VAN VAN DER HORST' 15 Op 15 november j.l., bij de opening van de tentoonstelling van de originele "Kareol-tekeningen" van Hans van der Horst in het prentenkabinet van het Frans Halsmuseum, zijn de eerste exemplaren van het boek "Kareol - de ondergang van een monument" aangeboden. Het boek, een bewogen verslag met de tekenpen van de onder gang van de villa "Kareol" te Aerdenhout, maar ook een zorgvuldige inventarisatie van al datgene, dat "Kareol" zo monumentaal en onvervangbaar maakte, is met grote zorg uitgegeven. Het is een mooi en handzaam boek geworden, dat, naar ik van harte hoop, zijn weg zal vinden naar vele geïnteresseerden in Bloemendaal en wijde omgevincr. Niet alleen naar Kareolvrienden, maar ook naar diegenen, die op grond van de architectonische merkwaardigheden van het huis, de Lauger-tegelsde cultuurhistorische waarden of de deskundigheid van de tekenaar het boek als waardevol erkennen Het boek, dat sinds half november bij de boekhandel voor de voorintekenprijs van 39,50 te koop is, zal voor de donateurs van onze Stichting voor 35,- verkrijgbaar zijn. Heeft U reeds bij ons ingetekend dan zal het boek inmiddels in Uw bezit zijn, evenals de acceptgirokaart doormiddel waarvan U kunt betalen. Heeft U het boek nog niet besteld, maar wilt U dat alsnog doen (en nogmaals: laat deze kans niet voorbijgaanldan kunt U het telefonisch bestellen bij mevrouw Slagter-Wieringatel. 263834. Voor onze donateurs blijft de prijs van 35,- gelden. De tentoonstelling in het Frans Halsmuseum is afgesloten op 13 januari 1981. Voor geïnteresseerden zijn de tekeningen te koop! Tekeningen en boek worden van harte aanbevolen! H. Slagter-Wieringa

Ons Bloemendaal | 1981 | | pagina 16