DE REDACTIE... 2 heeft het genoegen u met dit nummer van ons periodiek haar eerste werkstuk te presenteren. Wij hopen in ons streven geslaagd te zijn, maar beseffen ook dat het moeilijk is het niveau te benaderen dat in de voorgaande nummers door de heren Stevens en Van Mourik bereikt werd. De beoordeling laten we aan u over en tekenen daarbij aan dat wensen, suggesties of kritiek welkom zijn. Ook uw bijdragen in de vorm van artikelen zullen we graag voor plaatsing in aanmerking laten komen. Het werk van de stichting kan optimaal gedaan worden, als er een goede wisselwerking is tussen de contribuanten onderling en de contribuanten en het bestuur. Onze ontmoetingsplaats is dit blad. Hier brengt het bestuur verslag uit over haar activiteiten, informeert u over komende gebeurtenissen, of neemt zij een standpunt in wanneer dat gewenst is. Hier kunt u instemmen of van mening verschillen met bestuur, redactie of mede-contribuanten, of, zoals hierboven reeds vermeld is, uw artikel onder de aandacht van onze "aanhangers" brengen. In grote lijnen is het basisconcept van ons periodiek onge wijzigd gebleven. Voor de lay-out werd een wat ruimere opzet gekozen. De gedachte hierbij is, dat het lezen van ons blad, óók voor de oudere lezer, een ontspanning moet zijn en geen- inspanning. Een meer opvallende wijziging is de integrale plaatsing van krantenartikelen, die geplaatst zijn ter onder steuning van een artikel en daarbij als discussiestuk dienen. Voor de toekomst heeft de redactie het voornemen enkele oudere Bloemendalers aan het woord te laten, die zullen beschrijven hoe het was en hoe het werd. Mocht u, nu u dit leest, direkt iets te binnen schieten, dat de moeite van het vertellen waard is, neemt u dan contact met ons opl (adres: zie achterpagina) Ook hebben wij nog enkele artikelen in portefeuille, die de moeite van het plaatsen zeker waard zijn, maar door hun seizoen gebonden aard naar een volgend nummer opschuiven.

Ons Bloemendaal | 1981 | | pagina 3