AFSCHEID 5 Niet alleen wist Dick diverse auteurs te bewegen om iets bijzonders te schrijven, maar ook bracht hij door zijn eigen foto's een aparte levendigheid in ons blad. Als U bekend bent met de uitgaven van andere lokale historische verenigingen, zult U met mij moeten beamen, dat ons blad qua druk en qua lay-out een buitengewone plaats inneemt. Dit is de verdienste van Dick, die niet alleen het technische maar ook het financiële aspect (subsidies) met veel flair op uitstekende manier wist te verzorgen. Kortom: deze uitlui van Dick Stevens uit het bestuur bewijst hoeveel Dick heeft gedaan. Het zal het bestuur niet gemakkelijk vallen om Dick's prestaties te evenaren. Gelukkig voelen we ons verzekerd van zijn bereidheid om ons waar nodig met raad bij te staan. Hartelijk dank, Dick, voor alles wat je voor "Ons Bloemen- daal" hebt gedaan. Louis Bienfait, voorzitter Bij het aftreden van Dick Stevens heeft de mederedacteur, drsA. van Mourik, gemeend zijn plaats ter beschikking te moeten stellen. Het bestuur betreurt deze beslissing: immers, de bijdragen van de heer Van Mourik sierden telkenmale het blad "Ons Bloemendaal"We herinneren ons zijn boeiende en veelzijdige beschrijvingen van het BloemendaalseHet Endymion, Arkadia, Busken Huet en over de duinen. Mede door zijn bijdragen kreeg ons blad zijn vorm en inhoud. Het bestuur van "Ons Bloemendaal" dankt de heer Van Mourik zeer voor zijn inspanningen en intensieve belangstelling. December 1980

Ons Bloemendaal | 1981 | | pagina 6