VAN HET BESTUUR 6 Bij het aftreden van Dick Stevens uit het bestuur en het vertrek van drsA. van Mourik als redacteur heeft het bestuur zich ampel beraden over de continuïteit van het blad "Ons Bloemendaal De bezinning hierover leidde tot een discussie over de activiteiten van het bestuur in de toekomst. De werkwijze van het bestuur en nieuw te ontwikkelen gedachten kwamen ter tafel. Het bestuur bestaat sinds de statutenwijziging in oktober j.l. -waarover U in een volgend nummer meer kunt lezen- uit negen leden. De maandelijkse bestuursvergaderingen winnen door de pluriforme inbreng aan kwaliteit, maar anderzijds vraagt het veel meer tijd om ieders ideeën recht te laten wedervaren. Om de activiteiten aan diepte te laten winnen en tevens tot een slagvaardiger beleid te komen is besloten tot een verdeling van aandachtsvelden onder de bestuursleden. Er zijn nu drie werkgroepen samengesteld, die de onder werpen voorbereiden met eventueel ad hoe adviseurs. De eerste groep houdt zich bezig met de architectuur, ruimtelijke ordening en de monumentenzorg. Jet van Voorst Vader-Duijkinck Sander, Jet Slagter-Wieringa en Johannes Warnaars maken deel uit van deze groep. De tweede werkgroep bestaande uit Aad Vriesendorn, Louis Bienfait en Herman Hubrecht geeft aandacht aan het groen. Dat houdt in de bescherming en instandhouding van bomen, parken en lanen. Johannes Warnaars zal de juridische aspecten behartigen, terwijl Fred Stock zijn fototoestel zal hanteren. Tenslotte stelt het bestuur de nieuwe redactie aan de lezers voor. Gerda Verberne, Joanne Sluijter-Uijterhoeven en Fred Stock, zullen trachten de jonge traditie van een mooi uitgevoerd, boeiend blad van "Ons Bloemendaal" hoog te houden. Hun zij veel succes toegewenst. Louis Bienfait, voorzitter.

Ons Bloemendaal | 1981 | | pagina 7