10 Mevrouw Van Voorst Vader is als particuliere contact persoon voor het Contact Milieubescherming Noord- Holland; de heer Warnaars is als bestuurslid van "Ons Bloemendaal" sedert kort contactpersoon voor de Bond Heemschut De Culturele Raad Noord-Holland hield in november haar historische dag. Een viertal bestuursleden bezocht deze dag, waarover U in "Ons Bloemendaal", jaargang 5, nr. 1, meer hebt kunnen lezen. Voorlichting Het tijdschrift verscheen in 1980 viermaal. Tweemaal een gewoon nummer, één maal in de vorm van het jaar verslag en één maal in de vorm van een complete cata logus en begeleiding van de tentoonstelling "Drinken en Klinken in Kennemerland" Begin 1980 vroeg de tekenaar Hans van der Horst onze medewerking aan de uitgave van een serie tekeningen over de laatste dagen en de sloop van KareolEen aangrijpend verslag van de ondergang van dit monument. Graag voldeden wij dan ook aan dit verzoek. Bij het Anjerfonds Noord-Holland bepleitten wij subsidie voor de uitgave. Dankzij een particuliere geldschieter werd het tenslotte mogelijk het boek bij uitgeverij Unieboek te doen verschijnen. Tijdens de opening van de tentoon stelling van de originele tekeningen van Van der Horst in het prentenkabinet van het Frans Halsmuseum in november j.l., werd het eerste exemplaar van het boek uitgereikt aan wethouder Van der Ham van Bloemendaal. Deze had zich sterk gemaakt voor Bloemendaalse steun aan de uitgave, maar kon de raad te elfder ure daarvoor niet meekrijgen. Contribuanten van "Ons Bloemendaal" konden/kunnen het

Ons Bloemendaal | 1981 | | pagina 13