STICHTING ONS BLOEMENDAAL Aan onze Contribuanten, het is ons een genoegen U uit te kunnen nodigen voor een rondleiding door Thijsse's Hof op zaterdagmorgen 9 mei 1981 van 10.30 uur tot ongeveer 12.00 uur. Thijsse's Hof, gelegen aan de Mollaan achter het Pannekoekenhuisje te Bloemendaal is welbekend. De gemeente bood Thijsse in 1925 het terrein aan om er een duinplantentuin van te maken. Samen met tuinarchitect Leonard Springer ontwierp Thijsse de Hof waarin de verschillende soorten duinplanten een plaatsje vonden. Dankzij zorgvuldig beheer worden de diverse biotopen, die deze planten nodig hebben, nu al meer dan een halve eeuw in stand gehouden. De Hof is een reservaat, en een instinctieve tuin, maar tevens een oase van rust en schoonheid. In het voorjaar is het er op z'n mooist. Als het blad nog niet aan de bomen zit, bloeien de bos- en duinplanten overdadig. Daarom dan ook organiseren wij de excursie op 9 mei a.s. De hovenier Ludo Beumer is zo vriendelijk ons te willen rondleiden. Mochten er meer dan twintig deelnemers zijn, dan zal hij voor deskundige assistentie zorgen. Met het oog op de organisatie van één en ander verzoeken wij U vóór 30 april a.s. aan ons te willen opgeven, of U van de partij zult zijn. Inmiddels verblijven wij met vriendelijke groet, Stichting "Ons Bloemendaal" H. van Voorst Vader-Duyckinck Sander secretaris Opgave voor 30 april 1981 bij het secretariaat: Mw. H. van Voorst Vader-Duyckinck Sander Midden Duin en Daalseweg 4 2061 AR Bloemendaal - tel. (o23)-265746

Ons Bloemendaal | 1981 | | pagina 6