UITNODIGING ACCEPT-GIROKAART Aan onze Contribuanten. Het bestuur van de stichting "Ons Bloemendaal" heeft het genoegen U uit te nodigen voor de vijfde jaarvergadering, te houden donderdag 8 april 1982 in het Jeugdhuis aan de Donkerelaan te Bloemendaal Aanvang 19.30 uur. (bereikbaar met bus 92 of 93) Na het huishoudelijk gedeelte- van 19.30 tot 20.30 uur- zal een driemanschap bestaande uit: de heer P. Jongens, oud-hoofd bureau Monumentenzorg van de gemeente Haarlem, de heer mr. H.E. Phaff, oud-directeur Vereniging Nederlandse Gemeenten, oud-lid Monumentenraad van de Minister van C.R.M. en de heer drsJ.G. Vermeulen, architectuurhistoricus in dienst van de provincie Noord-Holland ons aan de hand van dia's vertellen over Jongere Monumenten in Bloemendaal. Aan dit driemanschap hadden Burgemeester en Wethouders advies gevraagd omtrent de door "Ons Bloemendaal" ingediende ontwerpmonumentenlijst voor onze gemeente. In Bloemendaal zijn het speciaal de "jongere monumenten" (gebouwd tussen 1900 en ca. 1930) die om bescherming vragen. De drie heren hebben zich- als particulieren- bereid verklaard ons het een en ander te vertellen over normen en criteria die een rol spelen bij het opstellen van een monumentenlijst voor een gemeente als Bloemendaal. Aan de hand van fraaie dia's zult U dat nu ook kunnen zien.' Wij nodigen U dan ook van harte uit deze ongetwijfeld interessante rondleiding in woord en beeld langs Bloemendaals jongere monumenten mee te maken.' Bij dit jaarverslag vindt u een accept-girokaart op de omslag, waarmee u uw con tributie kunt overmaken. Voor 1982 hebben we de contributie kunnen handhaven op 15,minimaal. Een hoger bedrag is natuurlijk van harte welkom. Voor hen die ouder zijn dan 65 jaar en voor scholieren bedraagt de contributie 7,50. Wij verzoeken u van de bijgevoegde accept-girokaart gebruik te maken. Mocht u de contributie reeds overgemaakt hebben, dan vragen wij u deze kaart als niet ge zonden te beschouwen. 2

Ons Bloemendaal | 1982 | | pagina 3