FOTO'S VAN DE REDACTIE De afbeeldingen in dit nummer zijn afkomstig van: omslag: opname 4 opname 6 boven en onder 10 boven en onder 12 15 16 17 18 pag. pag. pag. pag. pag. pag. pag. pag. Pag. pag. pag. pag. pag. boven onder collectie collectie opname 20 22 23 24 31 Jorica Baars F.R. Stock H. H. H. D. H. H. dr Slagter-Wieringa Slagter-Wieringa Slagter-Wieringa Stevens Dijkstra Dijkstra W. Brackman/L.W. boven: idem als onder: collectie collectie boven en onder collectie ierens de Haan F.R. Stock reprodukties door het Gemeente Archief te Haarlem pag. 21 met toestemming van het Archief in dit blad afgebeeld) H. van Zij 11 H. Dijkstra collectie H. van Zijll H. Dijkstra Het eerste nummer van 1983 ligt voor u. Het duurde lang voor wij het nummer klaar hadden. Enkele technische tegenslagen en gebrek aan kopij veroorzaakten dit Een voordeel is dat we een aktueel verslag konden opnemen over de succesvolle tentoonstelling van de inzendingen voor onze prijsvraag ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van onze stichting. Eén van de inzendingen voor deze prijsvraag siert de omslag van deze uitgave. Het is een impressie van het landgoed Elswout, onder het motto "buiten" ingezon den door Jorica Baars. Wij hopen meer werk van deze fotografe in onze komende nummers te kunnen afbeelden. Het vervolgartikel van mevrouw T. Lindeman over "het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort" konden wij niet tijdig ontvangen wegens vakantie van de schrijfster. Voor het volgende nummer hopen wij dit weer te kunnen afdrukken. Daarnaast rekenen'wij ook op uw bijdrage.' U weet: elk artikel dat binnen onze doelstellingen past (over de gemeente Bloemendaal gaat) is welkom. 2

Ons Bloemendaal | 1983 | | pagina 3