FOTO'S OPROEP Omslag Omgeving Duin en Daal, F.Baars. Kruidnotenzakje, origineel W.Post. Bloemendaalseweg 112-114 v/h 'De Trompetter', W.Post. Idem, achterbebouwing, W.Post. Idem, reproductie naar ansicht, W.Post. Idem, W.Post. Idem, W.Post. Kruidnotentrommeltje, W.Post. Duin en Daal, J.Baars. Joodse Begraafplaats te Overveen, P.Bienfait. Evacuatie PZ te Santpoort, V.van Trotsenburg. Dolhuis Amsterdam, reproduktie F.R. Stock naar H.H.Beek: 'De geestesgestoorde in de middeleeuwen', thesis. Floris V, reproductie naar tekening J.Groskamp. 'De Voghelsanck'reproductie naar tekening J.Groskamp, foto Mw. G.Venema-Fildeboer foto Mw. M.C.Fahrenfort-Meuffels pagina 6 pagina 7 pagina 8 pagina 10 pagina 11 pagina 12 pagina 13 pagina 14 pagina 15 pagina 16 pagiha 18 pagina 21 pagina 23 pagina 26 pagina 31 In de loop van het nu meer dan vijfjarig bestaan van de Stichting 'Ons Rloemen- daalis er een aanzienlijke hoeveelheid artikelen, foto's en kranteknipsels verzameld, die betrekking hebben op onze stichting en haar werkterrein. Al geruime tijd worstelen wij met het probleem deze collectie op orde te krijgen en toegankelijk te maken voor snel documentatie-onderzoek. Helaas slagen wij er niet in dit, mede door gebrek aan kennis van het archiveren, voldoende van de grond te krijgen. Graag willen wij daarom een beroep doen op onze donateurs. Misschien is er onder u iemand, die deze taak graagop zich wil nemen en ook weet hoe dat te doen. Wij willen de donateur(s) die denkt (denken) dit te kunnen realiseren verzoeken contact op te nemen met ons secretariaat: Mw. W.van Trotsenburg, Clematislaan 3, Aerdenhout, tel. 023-240751. 2

Ons Bloemendaal | 1983 | | pagina 3