MEDEDELINGEN Restauratiefonds prieeltje Els wout Paddestoelentocht Contributie Aanmelden als donateur In ons periodiek Nr. 2 van dit jaar deden wij, door middel van een inlegvel, reeds een beroep op onze donateurs met betrekking tot het prieeltje van Elswout. Zoals wij tóen al meldden, hebben wij een groep enthousiaste vrijwilligers in Aerdenhout gevonden, die zeer binnenkort de herbouw van de "Hermitage" ter hand willen nemen. Hiervoor is 4.000,- nodig om het bouwmateriaal, zoals beton, droog hout en bakstenen, te bekostigen. Voor dit doel hebben wij nu een speciale rekening in het leven geroepen en wij hopen dat dit een stimulans voor onze leden zal zijn, hieron wat te storten: Het postgironummer is 18211 t.n.v. Restauratiefonds Hermitage Stichting 'Ons Bloemendaal Wij zien iedere bijdrage met vreugde tegemoet 1 Bij voorbaat dank. Als bijzondere aktiviteit van onze stichting zijn we van plan om dit jaar een paddestoelentocht te organiseren in 'Elswout'. De wandeling zal zijn op zaterdag 15 oktober 1983, van 10.30 uur tot circa 12.30 uur. Deelname is gratis (behoudens entree tot 'Elswout'). Op deze manier kunnen we u gelijk laten zien hoe we het door u geschonken geld ten behoeve van het prieeltje, de 'Hermitage', gebruiken. We verwachten namelijk dat tegen die tijd de werkzaamheden eraan zullen zijn begonnen. Graag - indien mogelijk - vooraf een briefkaart of telefoontje naar ons secretariaat, als u deze tocht wilt meemaken. Er zijn nogal wat contribuanten die tot nu toe hun bijdrage over 1983 niet betaald hebben. Wilt u even uw administratie nakijken en, indien u tot de ontdekking komt dat u de bijdrage nog niet betaald hebt, dit zo spoedig mogelijk doen? Aanwijzingen voor de betaling vindt u op de laatste pagina van dit blad. Het secretariaat van de Stichting 'Ons Bloemendaal' krijgt regelmatig telefoon tjes van donateurs, die zich beklagen dat zij wel een donatie gestort hebben, maar geen tijdschrift ontvangen. Bij nader onderzoek blijkt dat het meestal gaat om nieuwe donateurs, die ons tijdschrift bij anderen ingezien hebben en zich vervolgens als donateur aangemeld hebben door een giro-overschrijving op onze rekening te verrichten. Bij onze financiële administratie is het echter niet duidelijk dat het om een nieuwe donateur gaat! IJ wordt daarom verzocht u uitslui tend schriftelijk als donateur aan te melden, door een kaartje (zonder postzegel) aan Antwoordnummer 18 te Bloemendaal te zenden. Daarna ontvangt u een accept-giro. 3

Ons Bloemendaal | 1983 | | pagina 4