JAARVERGADERING STICHTING 'ONS BLOEMENDAAL' Opening Jaarverslag 1982 Financiële stukken 1982 Benoeming bestuursleden Op 22 april 1983 werd in het Kerkelijk Centrum van de Hervormde Gemeente aan de Ramplaan te Haarlem de zesde jaarvergadering van de Stichting "Ons Bloemendaal" gehouden Er waren 24 contribuanten aanwezig. De voorzitter, de heer L. Bienfait, opent de vergadering en merkt op, dat er minder belangstelling is dan voorgaande jaren. Hij wijst erop, dat een "leden vergadering bij een stichting niet gebruikelijk is, maar dat het een goede manier is om uiting te geven aan wat er bij bestuur en contribuanten leeft aan wensen en ideeën. De voorzitter kijkt nog even terug op het afgelopen jaar en vooral de fietsroute is, hoewel het geen financieel voordeel voor de Stichting opleverde, een groot succes gevonden. Hij stelt de nieuwe bestuursleden voor, die in het verslagjaar zijn toegetreden. Het jaarverslag wordt zonder commentaar en met applaus aanvaard. Mw. van Voorst Vader-Duyckinck Sander wordt voor het samenstellen van het jaarverslag nog eens hartelijk bedankt. De penningmeester, de heer H.L. Hubrecht, geeft hierna een uiteenzetting over de financiële stukken en stelt, dat de actie voor het werven van nieuwe contribuan ten een succes is geweest, en dat een klein winstje kon worden gemaakt. De Stichting kon dus 'rondkomen' in 1982. De penningmeester spreekt de hoop uit, dat ondanks alle bezuinigingen bij Rijk en Gemeente, wij toch weer voor subsidie in aanmerking zullen komen. Het periodiek kost per contribuant per jaar 9,60. Daar de contributie voor 65+-ers nu 7,50 bedraagt, is het duidelijk dat wij deze iets zullen moeten optrekken. De penningmeester stelt dan ook voor om de contributie voor volgend jaar op minimaal 10,voor 65+-ers en op minimaal 20,voor andere contribuanten te brengen. Naar aanleiding van het inlegvel in ons jaarverslag, dat de contribuanten opriep tot een bijdrage voor de 'Hermitage' in 'Elswout'was in êén week tijd al 302,50 binnengekomen. De heer Vermey merkt op, naar aanleiding van de contributieverhoging, dat het misschien een idee is om de 65-plussers te vragen toch het volle pond te betalen. Omdat er in beide groepen contribuanten al veel mensen zijn die meer betalen dan het minimum, wordt dit idee van de hand gewezen. De heer Vermey spreekt ook zijn voldoening uit over het jaarverslag. De heren H.L. Hubrecht en F.R. Stock, die volgens rooster aftreden, hebben zich herkiesbaar gesteld. Aangezien er vanuit de contribuanten geen andere candida- ten zijn voorgesteld, worden zij bij acclamatie herkozen. 4

Ons Bloemendaal | 1983 | | pagina 5