UITNODIGING Het is ons een genoegen U uit te nodigen voor een lezing met lichtbeelden door mevrouw Lucy Albers over "Landgoederen in Santpoort en Bloemendaal" op dinsdag 26 maart a.s. in de Pedagogische Akademie Da Costa, Bloemendaalsestraatweg 189 te Santpoort. Aanvang 20.00 uur. Via de tuinarchitecten Zocher sr., jr., Springer e.a. zal mevrouw Albers verschillende buitenplaatsen van de beide gemeen ten nader belichten. Wij zijn er van overtuigd dat men daarna met heel andere ogen door onze parken zal wandelen. Deze lezing wordt georganiseerd in samenwerking met de Stichting Santpoort Mogelijkheid tot vervoer: Als U slecht ter been bent of anderszins niet in staat bent de Pedagogische Akademie Da Costa te bereiken en U wilt deze avond niet missen, dan kunt U Zondag 24 maart en Maandag 25 maart a.s. (telefonisch) kontakt opnemen met ons secretariaat: Mevr. W.H.A. van Trotsenburg-MuyrersClematislaan 3, Aerdenhout. Telefoon: 023 - 240751. Wij zullen dan Uw vervoer regelen en ervoor zorgen dat U tijdig in de school aanwezig bent. Een en ander echter met dien verstan de dat U voor ons op "bereikbare" afstand woont. Het Bestuur van de Stichting "Ons Bloemendaal" heeft besloten dit jaar geen aparte jaarvergadering te houden. Het jaarverslag en het financieel overzicht publiceren wij in dit tijdschrift. Mocht U vragen, op- of aanmerkingen hierover hebben en deze wenst U kenbaar te maken, dan nodigen wij U uit om vóór de aanvang van de lezing, t.w. om 19.30 uur naar de Pedagogische Akademie Da Costa te komen. Het bestuur zal daar dan aanwezig zijn en gaarne Uw vragen be antwoorden 2

Ons Bloemendaal | 1985 | | pagina 3