MOGELIJKHEID TOT VERVOER Als U slecht ter been bent of anderszins niet in staat bent de Hervormde Kerk in Bloemendaal te bereiken en U wilt deze avond niet missen, dan wordt U verzocht op zaterdag 5 of zondag 6 april a.s. (telefonisch) contact op te nemen met ons secretariaat: Mevrouw W.H.A. van Trotsenburg-Muyrers, Clematislaan 3, 2111 BD Aerdenhout. tel. 023-240751 Wij zullen dan Uw vervoer regelen en ervoor zorgen dat U tijdig op de lezing aanwezig bent. Een en ander echter met dien verstande, dat U voor ons op "bereikbare" afstand woont. Aan de donateurs van de Stichting "Ons Bloemendaal. In verband met de te houden lezing van Bert Sliggers op 7 april heeft de stichting besloten géén Algemene Ledenvergadering te houden Het jaarverslag en het financiële overzicht vindt U in dit blad. Mochten er vragen zijn, of op- of aanmerkingen, dan zouden wij U vriendelijk willen verzoeken deze schriftelijk aan ons kenbaar te maken Op het rooster van aftreden als bestuurslid staan dit jaar: Mevrouw J. S1uijter-Uyterhoeven en Mevrouw W.H.A. van Trotsenburg- Muijrers. Zij hebben zich beiden herkiesbaar gesteld. Mochten er uit de kring der donateurs tegenkanditaten zijn, dan kunnen hun namen volgens artikel 15 der statuten worden ingediend bij de secretaris, mevrouw A.C. van der Vuurst de Vries-Beets, secretariaat van de Stichting "Ons Bloemendaal", Clematislaan 3, 2111 BD Aerdenhout, vóór 1 april a.s.. Het Bestuur van de Sticht.ing "Ons Bloemendaal". Artikel 15 luidt: "De contribuanten ziijn bevoegd uit hun midden één of meer kandidaten te stellen voor één van de ingevolge artikel 7 periodiek openvallende plaatsen. Op schriftelijke voordracht van minimaal vijf contribuanten kunnen kandidaten worden gesteld, mits deze voordracht het bestuur bereikt tenmin ste één week voor het houden van de vergadering, waarop het besluit tot benoeming van één of meer bestuursleden zal worden genomen." 4

Ons Bloemendaal | 1986 | | pagina 5