UITNODIGING aan onze contribuanten Het bestuur van de Stichting 'Ons Bloemendaal' heeft het genoegen u uit te nodigen voor haar jaarvergadering, te houden op donderdag 2 april 1987, in de Kleine Zaal van het Kerkelijk Centrum van de Hervormde Gemeente, Ramplaan 108 te Haarlem, Aanvang: 20.00 uur. Ha het huishoudelijk gedeelte zal mr. H.C. Wieringa ons, aan de hand van dia's van oude prentbriefkaarten, meenemen op een wandeling door Bloemendaal rond de eeuwwisseling. Dit is een vervolg op de tocht welke hij tijdens onze jaarvergadering van 1981 begon, en die door tijdgebrek niet kon worden afgemaakt. De dia-show was echter zo'n succes dat wij onze contribuanten een vervolg hierop beloofden en deze belofte doen wij nu gestand. MOGELIJKHEID TOT VERVOER Als u slecht ter been bent of anderszins niet in staat bent het Kerkelijk Centrum aan de Ramplaan te bereiken en u deze avond niet wilt missen, dan wordt u verzocht op maandag 30 of dinsdag 31 maart a.s. (telefonisch) contact op te nemen met ons secretariaat: mevr. W.HA. van Trotsenburg-Muyrers, Clematislaan 3, 2111 BD Aerdenhout, tel. (023) 24 07 51 Wij zullen dan uw vervoer regelen en ervoor zorgen dat u tijdig op onze jaarvergadering aanwezig bent. Een en ander echter met dien verstande, dat u voor ons op 'bereikbare' afstand woont. AGENDA 1. Opening door de voorzitter, de heer L. Bienfait. 2. Behandeling van het jaarverslag 1986 door de voorzitter, de heer L. Bienfait, met even tueel een toelichting door de secretaris, mevrouw A.C. van der Vuurst de Vries-Beets. 3. Behandeling van de financiële stukken over 1986 door de penningmeester, de heer H.L. Hubrecht. 4. Benoeming bestuursleden (zie toelichting). Aan de beurt van aftreden zijn volgens rooster: de heer L. Bienfait en de heer H. Botman. Zij beiden stellen zich herkiesbaar. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. PAUZE met gelegenheid tot het drinken van een kopje koffie. Dia-voorstelling van mr. H.C. Wieringa.

Ons Bloemendaal | 1987 | | pagina 34