VAN DE REDACTIE KERSTGROEN: AANBOD "Ons Bloemendaal" wenst de contribuanten en alle lezers van het tijdschrift goede Kerstdagen en een Voorspoedig 1989! Dit winternummer staat - ondanks de kale bomen - in het teken van "Groen". Denkt men aan Bloemendaal, dan ziet men onwillekeurig groen voor zich. Groen is Vogelenzang, wanneer men, komend van de Zilk de Tweede Doodweg inslaat. Groen is de entree van Aerdenhout bij De Haringbuys, met links en rechts de lommerrijke Boekenrode- en Oosterduinweg Groen is Overveen - zelfs vanuit de verte - als men in het ver lengde van de Brouwersvaart in het westen de duinen ziet oprijzen. En groen is Bloemendaal, wanneer men de spoorweg bij de Kleverlaan oversteekt en de weilanden met daarachter de bosrand van de "Beek" ziet. Tussen al dat groen liggen landgoederen, villa's en woonwijken. De combinatie van "cultuur", waaronder wij de bouwwerken zouden willen verstaan en natuur, maakt Bloemendaal met recht tot de tuin van Kennemer1 and De sectie "Groen" van "Ons Bloemendaal" en de redactie verzorgden samen dit nummer. De titels van de artikelen spreken voor zich zelf. Wij danken alle schrijvers hartelijk voor hun medewerking! De Redactie. Tenslotte nog een "groen" aanbod van mevrouw C. van Vrede, Zuid laan 27, Aerdenhout. Mevrouw van Vrede heeft een grote tuin met veel groen, dat regelmatig gesnoeid moet worden. Speciaal voor contribuanten van "Ons Bloemendaal" stelt zij dit groen in hand zame bosjes a f.5,- ter beschikking. De opbrengst hiervan komt ten goede aan het restauratiefonds van de Stichting. Het groen is zeer geschikt voor kerststukjes of om er boeketten mee "aan te kleden". Tot en met 21 december liggen de bosjes, op het garageplein - linker ingang - voor U klaar. Als U het geld (f.5,- per bosje )in een envelop in de binnenbrievenbus deponeert, mag U deze zo mee- n em en 2

Ons Bloemendaal | 1988 | | pagina 3