WEER EEN NIEUWE BLOEMEND AALSE UITGAVE! Met enige trots kunnen wij het verschijnen aankondigen van het boekje "Bloemendaal in oude ansichten"uitgegeven door de Europse Bibliotheek in Zaltbominel als deeltje in de alom bekende reeks. Op dinsdag 21 maart a.s. om 15.00 uur zal het boek in de gast vrije winkel van de heer de Wit aan de Bloemendaalseweg in Bloemen- daal-dorp, met enig feestgedruis aan publiek en pers gepresenteerd worden Op herhaald verzoek van de uitgeverij hebben drie bestuursleden van de Stichting "Ons Bloemendaal" onderzocht of er voldoende materiaal gevonden kon worden om een dergelijke uitgave mogelijk te maken. Al heel snel bleken er in dat opzicht geen problemen te zijn en daarop hebben de samenstellers met veel enthousiasme gedurende ruim een jaar gewikt en gewogen en eindeloos geselecteerd om tot de toegestane twee-en-negentig plaatjes te komen. Bij de samenstelling is rekening gehouden met eerdere uitgaven in dit genre. Wij menen te kunnen zeggen dat het deeltje "Bloemendaal in oude ansichten" een fraai en interessante uitgave is geworden, waarbij de vier kernen Aerdenhout, Bloemendaal, Overveen en Vogelenzang evenwichtig zijn vertegenwoordigd. Iedereen, ook diegenen, die hier niet gebo ren en getogen zijn, zal zonder enige twijfel veel plezier aan het boekje beleven. Het honorarium, waar de auteurs recht op hebben, een percentage van de verkoop, zal in zijn geheel ten goede komen aan het Res tauratie-fonds van onze Stichting. Wij hopen velen van U op 21 maart te mogen begroeten en zullen gaarne ter plekke de gekochte exemplaren signeren. A.C. van der Vuurst de Vries-Beets H. Slagter-Wieringa L.J. van Emmerik. 13

Ons Bloemendaal | 1989 | | pagina 14