PLUS OF MIN Slagter-Wieringa! In het gebouw van de Religieuze Kring aan de Oskar Mendliklaan te Aerdenhout zal op dinsdag 26 september a.s. om 20.00 uur mevrouw Slagter U nog eens meenemen. Tenslotte wijzen wij U nog op de wijziging van onze statuten, die het mogelijk maakte ook buiten de gemeente Bloemendaal te opereren, indien dit voor Bloemendaals erfgoed" nodig is. De Redaktie. Een nieuwe rubriek van en door alle contribuanten van "Ons Bloemen daal" Gebeurt het U ook zo vaak, wanneer U, rijdend of lopend door Bloe mendaal (en daarmee worden ook Overveen, Aerdenhout en Vogelenzang bedoeld!al rondkijkend bij Uzelf zegt: "Wat leuk!" of denkt: "Hè nee!"? De eerste uitroep heeft dan betrekking op bijvoorbeeld een paar nieuw ingeplante bomen, een perk, waar vroeger alleen maar gras was, dat in het voorjaar opeens vol bloeiende scilla's blijkt te staan (rotonde bij Zomerzorg in Bloemendaal) of een geheel geres taureerde zonnewijzer op de voorgevel van een huis (Marius Bauer- laan, Aerdenhout). De tweede verzuchting slaat op bijvoorbeeld de zó knalhard opgevoerde geluidsinstallatie van het Openluchttheater, dat de hele buurt ongewild mee moet genieten van "Ome Willem" (terwijl de accoustiek in het Openluchttheater juist zo goed is!) of de vele "Zany's" en "Pausen", die alles, waar je met een spuit bus op spuiten kunt, ontsieren. Bovenstaande kleine en grote dingen kan men dagelijks waarnemen. Met uw hulp zouden we daar in "Ons Bloemendaal" gewag van willen maken onder het motto: of - Eigenlijk hopen en verwachten we, dat de weegschaal (beeldmerk van deze nieuwe rubriek) door zal slaan naar de Het is namelijk niet altijd kommer en kwel. Gemeente en burgers doen dikwijls enorm hun best om Bloemendaal mooi te houden. Heb daar oog voor, maar sluit ze ook niet voor negatieve dingen! Stuur ons Uw waarnemingen toe om ze in "Ons Bloemendaal" te publi ceren* 3

Ons Bloemendaal | 1989 | | pagina 4