INTREE wacht Wil miste geen bestuursvergadering ondanks haar veeleisende universitaire studie en daarbij stond zij altijd klaar om de andere bestuursleden te helpen. Het tijdschrift kreeg mede door haar inzet zijn vorm en inhoud. Het bestuur kon telkens bij het uitkomen van een nieuwe uitgave weer trots zijn op zijn redactiecommissie. Speciaal wil ik de zaterdagochtenden memoreren waarop het tijdschrift van adreswikkels voorzien en verzendklaar gemaakt moest worden. De gastvrije huiskamer bij Wil stond vol met stapels tijdschriften, waartussen zich bestuursleden bewogen. Koffie en koek en tenslotte een drankje hoorden bij dit gast vrije huis. De sfeer was optimaal en menig bestuursidee werd dan geboren. Wij zijn Wil veel dank verschuldigd voor haar vriendschap en niet aflatende inzet. Door haar bescheidenheid viel ze niet zo op, maar na haar vertrek zullen we dat duidelijk merken. Harm Botman leerden wij kennen tijdens ons eerste lustrum in januari '83, waar hij mee jureerde in de door Ons Bloemendaal georganiseerde tentoonstelling over Bloemendaal. Toen ontdek ten wij zijn artisticiteit en vakmanschap als fotograaf. In maart '84 trad hij toe tot het bestuur. Niet alleen zijn artistieke gaven maar ook zijn recht toe recht aan denken, hebben grote invloed gehad op het functioneren van het be stuur. Zijn belangrijkste bijdrage aan het bestuur vormde telkens de uitgave van ons tijdschrift. De omslag, de vormge ving maar ook zijn foto's zijn blijvende getuigen van zijn activiteiten De laatste jaren was hij een versterking van het Vogelenzangse accent in Ons Bloemendaal. Harm hield zich bezig met het behoud van het binnenduin teg'en de bedreigingen van een golf baan. Over de recente verkeersplannen in Vogelenzang van de gemeente bereidde hij in het bestuur een weloverwogen, genuan ceerde meningsvorming voor. Harm en Wil, onze hartelijke dank voor alles wat jullie voor Ons èn Bloemendaal hebt gedaan. Veel succes en plezier in je werk Tot mijn genoegen kan ik U mededelen dat het bestuur Mevrouw J.A. Patijn-Bijl de Vroe en de Heer Mr H.K. Garvelink, beiden uit Bloemendaal gevraagd en bereid gevonden heeft om de open gevallen plaatsen in het bestuur te bezetten. L.B. 3

Ons Bloemendaal | 1990 | | pagina 5