Uitnodiging Collecte Anjerfonds Dankzij de welwillende medewerking van twee Bloemendaalse tuineigenaren zijn wij in de gelegenheid weer een kleine excursie te organiseren. De tuinen zijn in de eertste helft van deze eeuw ontworpen door de tuinarchitect Tersteeg. De excursie zal plaatsvinden op vrijdag 16 juli a.s. De tuinen liggen op loopafstand van elkaar verwijderd. Aan de rondleiding kun nen ten hoogste 40 personen deelnemen, verdeeld over twee groepen van 20. De eerste groep start om 19.00 uur, de tweede om 20.IS uur. U kunt zich tussen 4 en 14 juli opgeven bij de heer Hein, tel. 263561, van 17.00 tot 18.00 uur. Hij vertelt u dan in welke groep u waar wordt verwacht. Onze contribuant de heer W. Post, u allen bekend, zal tijdens de excursie het een en ander vertellen over de tuinen en de aanleg ervan. Graag maken wij u attent op de collecte van het Anjercomité Zuid-Kennemerland, die eind juni gehouden zal worden. Het Anjerfonds is de provinciale tak van het Prins Bernhardfonds, dat zich ten doel stelt culturele instellingen te ondersteunen. U hebt vast wel eens op stations of in bushokjes de aardige affiches gezien met teksten als 'Ze doen het voor de harmonie' of: 'voor de toneelvereniging' of: 'voor de filmclub'. Ook Ons Bloemendaal heeft wel eens een beroep op het fonds kunnen doen om de uitgave mogelijk te maken van het boek van Hans van der Horst, die destijds op tekening de ondergang van Kareol vasdegde en van Jannes de Haan, Villaparken in Nederland, waarin Duin en Daal een grote rol speelt. Beide boeken zijn voor de kennis van Bloemendaal van groot belang. We roepen u dan ook op deze collecte te steunen. Natuurlijk kunt u uw bijdra gen ook per giro overmaken op: PG 11109 van de Rabo bank Haarlem, no 32.44.79.700 t.n.v Anjercomité Zuid- Kennemerland. Ons Bloemendaal, 17e jaargang, nummer 2, zomer 1993 3

Ons Bloemendaal | 1993 | | pagina 4