Van de redactie Tegen het gebruik in is dit voorjaarsnummer van Ons Bloemendaal toch omvangrijk geworden. Oorzaak: er is nog een vervolg gekomen op het vorige nummer over Weldadigheid (naar vermogen). U leest over de familie J. Borski-Sillem en over Eben Haezer. Het in het vorige nummer aangekondigde artikel over de activiteiten van het R.K. Armbestuur in het verleden kon ook niet voor dit nummer worden geschreven. We komen er zeker op terug. Wij beginnen met de uiüui van een haast onmisbaar bestuurslid. Vervolgens zult u aantreffen een uitnodiging voor de jaarvergadering, direct gevolgd door de hierbij behorende verslagen van het bestuur en enkele secties. Na dit voor een stichting procedureel maar ook inhoudelijk heel belangrijk eerste deel van dit nummer, treft u vervol gens aan de hierboven al aangekondigde voortzetting van Weldadigheid. Dan twee vragen aan onze lezers. Het gaat bij beide verzoeken om door uw betrokkenheid de kwaliteit van ons blad te behouden zoniet te verhogen. Deze keer in de rubriek Plus en Min alleen maar plussen. De minnen kwamen niet en we gaan er niet naar op jacht. Tenslotte een mededeling van de directeur van de Hartenlust mavo; voor de oud-leerlingen en voor andere relaties van de school wellicht belangrijk. R.J. Hein De lezing van de jaarvergadering voert ons naar Santpoort. Via deze oude weg? De Brederodeweg in 1921. Foto Gemeentearchief Bloemendaal. 2 Ons Bloemendaal, 18e jaargang, nummer 1, voorjaar 1994

Ons Bloemendaal | 1994 | | pagina 4