Fotoverantwoording Reeds om die reden had de aanwijzing als mogelijke bouwlocatie achterwege moeten blijven. Een appartemen tengebouw of een horecavestiging bij de ingang van de Kennemerduinen aan de Zeeweg zou ernstig afbreuk doen aan het duinlandschap ter plaatse zoals een aantal raads fracties heeft onderkend. Slotsom Het feit dat de gemeente nog maar bebouwing op enkele locaties en dan onder bepaalde voorwaarden mogelijk acht, betekent dat de verdichtingsnota nog eens duidelijk heeft gemaakt dat Bloemendaal inderdaad vol is. Zelfs wanneer op alle in de nota genoemde locaties gebouwd zou worden, zou dat niet leiden tot een maar enigszins relevante toename van het inwonertal van onze gemeente. Aan een structuurplan in de vorm van deze verdichtings nota bestaat geen behoefte. B W doen er verstandig aan de nota weer in de kast te stoppen en deze niet aan de raad voor te leggen. De raad zal er tenslotte verstandig aan doen als de nota wel in stemming wordt gebracht, deze niet aan te nemen. H.K. Garvelink Omslag De heer J. Bijvoet te Overveen Pag. 2 Gemeente Archief Bloemendaal Pag. 3 Wil Woertman Pag. 7 Jos Fielmich Pag. 9 Gemeente Archief Haarlem Pag. 10 t/m IS Gemeente Archief Bloemendaal Pag. 16 en 17 Wim Post Pag. 19 Gemeente Archief Bloemendaal Pag. 20 en 21 Archief van de heer W.M. Metselaaar Pag. 22 t/m 24 Archief fam. van Emmerik-Ruigrok Pag. 26 t/m 31 Museum Meerenberg Pag. 32 Gemeente Archief Bloemendaal Pag. 38 Gemeente Archief Bloemendaal Plus en Min De zomertijd is niet zo geschikt om te plussen en te min nen. Deze keer een verzoek aan de lezer. De bijgaande foto betreft Binnenpad nr. 1de blekerij van Gehrels. Wie weet welke laan en welke huizen hier op de achtergrond staan? De redactie ziet uit naar uw antwoord. Ons Bloemendaal, 20e jaargang, nummer 3, herfst 1996

Ons Bloemendaal | 1996 | | pagina 38