Herfstavondwandeling zodat er weer daglicht op de vijver valt en er meer ruimte vrijkomt voor bloeiende planten en dieren. De lagere klas sen van de school hebben de vogelhuisjes getimmerd en opgehangen en deze worden nu allemaal bewoond. Er is een stapelmuur gemaakt waar planten zich in kunnen ves tigen en ook de aanleg van de kruidentuin maakt vorde ringen. Met Bomenplantdag '98 heeft de gemeente Bloemendaal diverse bomen en besdragende struiken beschikbaar gesteld, die inmiddels goed zijn aangeslagen. Komt u gerust kijken, dit wordt een mooie tuin voor ons allemaal. Cees Straathof Voor de zomerwandeling op 1 7 juni was zoveel belang stelling dat er een herhaling komt. Het wordt nu een herfstavondwandeling, in verband met het vroege donker beperkt tot een bezoek, exclusief voor onze donateurs, aan het prachtige particuliere landgoed 'Klein Wildhoef' te Bloemendaal. U wordt rondgeleid door mevrouw Mieke Wilmink en persoonlijk ontvangen door de gastvrouw. Datum, tijd en plaats Donderdag 23 september 1999, vertrek 19.00 uur precies, vanaf de zij-ingang van Klein Wildhoef aan de Donkere Laan. Parkeren is mogelijk aan de Donkere Laan ter hoogte van het dorpshuis en meer westelijk tegenover het zijhek van Wildhoef. Aantal deelnemers en opgave Vanwege het besloten karakter kunnen er maximaal 30 donateurs aan de wandeling deelnemen. Nu geldt voor rang voor diegenen die deze zomer op de wachtlijst ston den. Deelname op volgorde van aanmelding bij ons bestuurslid mevrouw drs. Florentine van Eeghen-Elias, Saxenburger- weg 7, 2061 BE Bloemendaal, telefoon: 023 - 525 60 13, eventueel het antwoordapparaat, fax 023 - 526 55 09. Er wordt wederom een wachtlijst aangelegd. Geeft u daar om altijd uw telefoonnummer door. Wie onverwacht toch verhinderd is, wordt verzocht dat zo snel mogelijk aan Florentine Van Eeghen mee te delen. Er kan dan iemand van de nieuwe wachtlijst uitgenodigd worden. 6 Ons Bloemendaal, 23e jaargang, nummer 3, najaar 1999

Ons Bloemendaal | 1999 | | pagina 6