Uitnodiging f ïetsexcu rsie Kennemerduinen Het bestuur van Stichting 'Ons Bloemendaal' nodigt u uit voor een cultuurhistorische fiets- wandelexcursie in de Kenne merduinen op 17 augustus aanstaande getiteld Op zoek naar de Militaire historie van het duin. Onderwerp zijn de militaire activiteiten die in de Kennemerduinen hebben plaatsgevonden vanaf de Franse tijd tot en met de Duitse bezetter. Tijd en plaats van de fietsexcursie die u wordt aangeboden door 'Ons Bloemendaal': Donderdagochtend 1 7 augustus a.s., start bij Duincentrum De Zandwaaier, Zeeweg, onder de watertoren te Overveen. Fietsenstalling bij het Duincentrum. Deze excursie duurt ca. 3 uur en eindigt weer bij het Duincentrum. Het programma: 10.00 uur welkom met koffie in het restaurant en 10.30 uur start onder leiding van onze gids Koos Voskamp. De excursie gaat altijd door! Aantal deelnemers maximaal 15. Bij grote belangstelling zal de excursie worden herhaald. Aanmelden vóór 5 augustus: geef uw naam, aantal en en telefoonnummer op aan mevrouw K. Groen bij Smithuijsen Advocaten tel.: 5319378 of fax: 5321700 van ma. t/mvrij. tijdens kantooruren. Graag afmelden bij verhindering, dan maakt iemand an de wachtlijst een kans. De tentoonstelling 'De Militaire Historie van het Duin', samengesteld door Wim Post en Henk Grootegoed, is in Duincentrum De Zandwaaier nog te zien tot 16 juli a.s., gratis toegankelijk dinsdag t/m zondag van 10.00 - 17.00 uur. PWN KENNEMERDUINEN WED) Kaartje: buro Kloecj Ons Bloemendaal, 24e jaargang, nummer 2, zomer 2000 29

Ons Bloemendaal | 2000 | | pagina 29