ELISE BURDET ZÖLTAN SZÉKELY Annonces Op een van mijn vele 'stapeltjes' kwam ik deze twee annon ces tegen; ik knipte ze uit omdat zij een deel van de Bloemendaalse geschiedenis zijn. In een van de vele bladen van Ons Bloemendaal heeft een afbeelding gestaan van het huis van de familie Székely (inclusief geheime lade voor zijn viool)In de oorlog schijnt hij nog meer dan eens in huise lijke kring concerten te hebben gegeven... Mevrouw Elise Burdet is - voor zover mijn geheugen juist is - een direct familielid van mevrouw Burdet-van der Vliet van Lindenheuvel. Beide berichtjes zijn misschien iets voor het archief van Ons Bloemendaal of eventueel van de gemeente? Mevrouw C.S. Plas-Fabius (Red: Meer over Székely is te lezen in 'Bouwen aan Bloemendaal' van Wim Post, blz. 98-102.) Op 10 januari 2001 is overleden onze lieve schoonzuster en tante op de leeftijd van 101 jaar. Chesières (Vaud): M. Burdet-Carter Maine (U.S.A.): R. Burdet K. Burdet-Grob Genève: M. E. Brandt-Burdet J. H. Brandt Genève: A. M. W. Burdet P. C. Burdet-Engel Genève: G. E. Masset-Burdet J. Masset Connecticut (U.S.A.): A. Bisset en kinderen en kleinkinderen Kerkdienst in Grindelwald: 22 januari 2001 om 14 uur. Correspondentieadres: M. E. Brandt 21, Av. Pierre-Odier 1208 Genève Na een lang leven, gewijd aan de muziek, overleed in Banff Music Center onze dierbare violist weduwnaar van 1.1. Everts Koes, Hongarije f Banff, Canada 8 December 1903 6 Oktober 2001 Oxnard, USA: Frank en Ann Székely Everts Eric Everts Alec Everts Huizen, NH: Jan Willem en Luc van der Lely-de Hartog Lochem: Herman en Anneke van Heemstra-van der Lely 2044 Pennisula rd. Oxnard, California, USA frankeverts@msn.com Sportvoorzieningenlandschap en natuur De Stichting Ons Bloemendaal en de Stichting Santpoort maken deel uit van de werkgroep Kennemergeest. Samen met andere verenigingen op het gebied van natuur en cul tuurhistorie vragen zij maatschappelijke aandacht voor het bedreigde landschap van Kennemerland. Daarom organi seerde de werkgroep Kennemergeest de fototentoonstelling 'Het Landschap van Ruisdael, Zuid Kennemerland Nu' in het ABC Architectuurcentrum van 2 juni t/m 8 september 2002. Een eerder aangekondigd minisymposium in het ABC Architectuurcentrum gaat op zondag 25 augustus niét door. Het wordt vervangen door een discussiemiddag in de vorm van een ABCafé op maandag 9 september, aanvang 17.00 uur. Het thema is Sportvoorzieningen, landschap en natuur in Zuid-Kennemerland. 40 Ons Bloemendaal, 26e jaargang, nummer 3, herfst 2002

Ons Bloemendaal | 2002 | | pagina 40