Van de redactie Meer beeld dan woord treft u ditmaal op deze pagina. De jaarvergadering van 29 maart jl. geeft daar namelijk alle reden toe. De opkomst was groot, de ambiance - de dorpskerk aan het Kerkplein - sfeervol en de literaire wandeling door Bloemendaal van gastspreker Wim Vogel oogstte veel lof. Hopelijk verschijnt in 2005 een uitgebreide versie van deze rondleiding in boekvorm. Wij houden u op de hoogte. Helaas moesten we ook afscheid nemen van Florentine van Eeghen, die vanaf 1991 een actieve en opbouwende rol heeft gehad in ons bestuur. Eerst hield ze zich bezig met de problematiek rond 'het groen' in deze gemeente, maar in 1996 volgde de overstap naar de redactie. Als je zó lang met elkaar om gaat, kun je eigenlijk niet meer buiten elkaar. Behalve dat Florentine op de jaarvergadering in de bloemen werd gezet, kreeg ze ook een boom aangeboden. Op 20 april j.l. is deze Ccistanea sativa of tamme kastanje (met de bijbehorende plaquette en champagne geheel verzorgd door Loes de Vita) door haar geplant in het Simon de Heer Plantsoen, onder wakend oog van bestuur en 'de afdeling groen' van de gemeente Bloemendaal. Wij proosten op je gezondheid en geluk, Florentine, en we heffen ook het glas op je opvolgster, de even enthousiaste Marianne Wehmeijer. Dag Florentine, welkom Marianne. Joan Jalink en Peter de Natris met dank aan Hans Scheffer Gastspreker Wim Vogel. TT 1Daa Florentine, welkom Marianne. Het voltallige bestuur; Michiel Spoor aan het woord. 0 Ter gelegenheid van haar afscheid als bestuurslid van Stichting Ons Bloemendaal 20-4-2004 tamme kastanje (Castanea sativa) Geplant door: Florentine S. H. van Eéghen-Elias Florentine plant haar tamme kastanje. De plaquette spreekt boekdelen. Een toast op Florentine. Ons Bloemendaal, 28e jaargang, nummer 2, zomer 2004

Ons Bloemendaal | 2004 | | pagina 6