onderdelen gerestaureerd: het schoorsteentje en de klok bovenop het dakje. Ook zijn de oude steen tjes die uit de muren waren losge raakt, teruggeplaatst. Samen met broer Michiel werd het huisje van binnen totaal gestript en de ruimte opnieuw ingedeeld. Alles hebben broer en zus zelf gemaakt: van de bar en de tafels van steiger hout tot aan de vloeren en banken toe. En nu met de witte houten vloer, de oude Franse schoolstoel- tjes, de gedimde retro-lampen uit de jaren zeventig, veel bloemen en kaarsen op tafel, hangt er een gemoedelijke huiskamersfeer. Je voelt je er meteen op je gemak. Maar Cootje is nooit klaar, altijd onderweg naar anders en beter. Zo laat ze ook tijdens het koken haar creativiteit vaak de vrije loop. Niets is kant-en-klaar, over alles wordt nagedacht, en alles is mogelijk. Eenvoud in de gerechten is van belang, niet teveel ingrediënten tegelijk en alles vers. Je moet proe ven wat je eet. Op warme dagen is het loket open voor dorstige voorbijgangers en snoeplustige kinderen. Leren koken en hun verjaardag vieren kunnen de kinderen op woensdagmiddag. Lunchen en dineren kan van don derdag tot en met zondag vanaf 12 r rEen sfeervolle plek uur, u brengt zelf wijn of bier mee r volgens de vernieuwende formule BYO (Bring Your Own). Maar ook staat Cootje klaar om in goed overleg een catering thuis te verzorgen. Een heerlijk stuk meloen met verse munt of een verse perenshake kun je komen eten op het terras van De Kidshen, in 't oude Pannenkoekenhuisje, als je de bon voorin het tijdschrift laat zien. (Foto's particulier bezit) lip! De Koepellaan in Bloemendaal in de richting van het Pannenkoekenhuisje Ons Bloemendaal, 30e jaargang, nummer 3, herfst 2006 7

Ons Bloemendaal | 2006 | | pagina 9