Seizoen 2007-2008 Zondag 30 september 16.00 uur Klezmer Ensemble NigunimAndrea Bentivoglio, viool/Hans Booij, accordeon/ Silvia Maessen, contrabas/ David Schwartzkopf, klarinet Joodse instrumentale volksmuziek Zondag 14 oktober 16.00 uur Nederlands Jeugd Strijkorkest Dirigent: Bas Wiegers/ Aram van Bellaert, gitaar/ Alfredo Marcucci, bandoneon H Andriessen, C. Nielsen, A. Piazzolla, F. Devreese, E. Grieg Zondag 11 november 16.00 uur Sanne Hunfelt in concert Sanna Hunfelt, viool/ Maarten dan Hengst, piano J.S. Bach, W. Jeths, S. Prokofiev, P. de Sarasate Zondag 9 december 16.00 uur Oude Muziek Utrecht La Colombina Raguel Andueza, sopraan/ José Hernandez Pastor, countertrnor/ Josep Benet, tenor/ Josep Cabré, bas Zondag 16 december 16.00 uur Kamerkoor Baba Yaga I.s.m. Comité Bloemendaals Duin en Daal wordt dit concert voorafgegaan door een korte uitleg over de relatie tussen de Dorpskerk en de Bloemendaalse vallei door Joan Patijn Zaterdag 26 januari 16.00 uur Oude Muziek Utrecht Opus X Miklós Spanyi Petri Tapio Mattson, Maija Sinisalo, viool/ Markus Sarantola, altviool/ Jussi Seppanen, cello/ Petri Ainali, contrabas/ Miklós Spanyi, tangentenvleugel Concert, klavierconcert en duo-sonate voor viool en klavier van C.P.E. Bach Zondag 10 februari 16.00 uur Joop Visser Jessica van Noord Zaterdag 15 maart 16.00 uur Oude Muziek Utrecht Cappella Artemisia Elena Biscuola, Cadance Smith, Patrizia Vaccari, Silvia Vajente, zang/ Maria Christina Cleary, barokharp/ Miranda Aureli, orgel Crux spledidior. De Goede Week in de vrouwenkloosters Zondag 13 april, 16.00 uur Klaas Koele wijn Klaas Koelewijn bespeelt het Assendelftorge Woensdag 30 april 12.30 uur Oranjecomité Bloemendaal-dorp Jaap Stork Oranjeconcert Gratis 10,- 15,- 17,- www.dorpskerkbloemendaal.nl In natali Domini. Kerstmuziek uit Spanje en Latijns-Amerika She's like a rainbow "All inclusive"programma met nieuwe liedjes en verhalen

Ons Bloemendaal | 2007 | | pagina 29