Noten Beste redactie, In het zomernummer van Ons Bloemendaal is door Gert jan van Setten de verzameling reacties op het liedje over Mina besproken. Ik zie tot mijn schrik dat in het kader de tekst met muziek noten nogal vreemd is afgedrukt in een soort Indiaas no tenschrift lijkt het haast. Ik heb indertijd dat liedje middels een muziekprogramma op notenschrift gesteld en dat in een word-document gekopieerd en zo opgestuurd. Nu blijkt dat niet op elke computer dat notenschrift goed wordt weerge geven, dat blijkt afhankelijk van het beschikbaarheid van de juiste fonts. Het is jammer dat noch de redactie noch de heer van Set ten heeft geconstateerd dat het document er nogal vreemd uitzag. Ik had toen het geheel ook op een andere manier kunnen sturen. Ik heb gezocht op mijn computer of ik het origineel nog kon vinden, maar helaas is dit verdwenen. Jammer, nu staat er een nogal bizar Mina- liedje afgedrukt op pagina 7dat wellicht alleen op een sitar ten gehore gebracht kan worden. Vriendelijke groet, Wytse Brouwer De redactie betreurt dat op onverklaarbare wijze in een van de laatste stappen tussen vormgeving en drukpers het no tenschrift deze 'Indiase' verschijning heeft aangenomen. Een leesbare versie van de bladmuziek zal binnenkort op onze website staan. Zie verder www.onsbloemendaal.nl Het landje van De Boer heeft u nodig! Op onderstaande foto ziet u dat er hard gewerkt wordt aan het landje van De Boer. Het initiatief om de kwekerij van de Gebroeders de Boer om te toveren in een zinnenprikkelende tuin voor jong en oud wordt van harte gesteund door de stichting Ons Bloemendaal. Maar er is meer nodig, helpt u mee door certificaathouder te worden? U vindt alle rele vante informatie op onze website www.onsbloemendaal.nl, maar u kunt zich ook direct wenden tot de Stichting Landje van De Boer, Bloemendaalseweg 17SA, 2051 CA Overveen (naast Azalea) info@landjevandeboer.nl www.landjevan- deboer. Jubileumboekje firma Boskamp Op mijn verjaardag ontving ik van een oom uit Amsterdam een oud boekje over Bloemendaal, dat hij ergens had opge scharreld. Het boekje is een jubileumuitgave van de firma J.A. Bos kamp en Zonen te Overveen, met naast de oude prachtige lichtdrukken zelf, ook een mooi voorwoord van prof. W van der Pluym en afgesloten met een natuurbeschrijving van Bloemendaal door dr. Jac. P. Thijsse. Wellicht kan iemand mij meer over het boekje vertellen. Voor afbeeldingen zie: http/picasaweb. google.nl/1 1 1979415190003678620/ BoekjeBloemendaal?feat=directlink Carla Meyer-Wortelboer tel. 5298203 Website Noord-Hollands Archief Het Noord-Hollands Archief beheert de archieven van Bloe mendaal. Onlangs is de website van het Noord-Hollands Archief (www.noord-hollandsarchief.nl) aangepast. Via een topografisch kaartje op de homepage heeft de bezoeker nu rechtstreeks toegang tot een pagina met informatie over de geschiedenis van Bloemendaal en over de archieven, beeld- 36 Ons Bloemendaal, 3 4e jaargang, nummer 3, najaar 2010

Ons Bloemendaal | 2010 | | pagina 36