Zoals u zeker vastgesteld heeft, ziet de Hertenkamp er dankzij de goede zorg van de beheerder en zijn toegewijde vrijwilligers buitengewoon aantrekkelijk uit, mooier dan ooit. De dieren zijn fit en blaken van gezondheid. De parmantige bok waakt over zijn hinden en hun kalfjes. Jonge geitjes en vrolijk pluimvee vertederen de bezoekende (groot)ouders en vooral de kinderen. Ook moet u opgevallen zijn dat op bescheiden en verantwoorde schaal de diversiteit van de fauna is toegenomen. Het dwergkoetje en een tweede schaap springen het meest in het oog. Toch zijn er zorgen! Na de tumultueuze besluitvorming in de gemeenteraad, aansluitend op een betreurenswaardige polemiek van debatten eind 2010, werd de Stichting Vrienden van de Hertenkamp geconfronteerd met een wellicht structureel jaarlijks tekort van meer dan 10.000 euro. In de vaste overtuiging dat de Hertenkamp in de huidige vorm moet blijven bestaan, heeft het bestuur zich beraden over de toekomst en zich vooral geconcentreerd op het generen van extra middelen. Bij een ongewijzigde situatie zijn onze slinkende reserves tot en met 2012 toereikend. Natuurlijk helpen de jaarlijkse donaties en bijzondere giften, maar er moet iets extra's gebeuren. Daarom wordt u uitgenodigd Vriend van de Bloemendaalse Hertenkamp te worden! U kunt al toetreden tot deze bevoorrechte groep van Vrienden met een jaarlijkse bijdrage van minimaal 36 eurofeen hoger bedrag is uiteraard zeer welkom). Er is u al een flink aantal Vrienden voorgegaan. Uiteraard staat daar ook iets tegenover. Zo stellen wij ons voor tweemaal per jaar een gezellige bijeenkomst, eenmaal in de lente en eenmaal in de herfst, in de Hertenkamp te organiseren waarin voorlichting centraal staat. En natuurlijk wordt uw betrokkenheid verder gehonoreerd met een kijkje in de dierenverblijven. Hartelijk welkom! Stichting Vrienden van de Hertenkamp www.hertenkampbloemendaal.nl gironummer 6933260 31

Ons Bloemendaal | 2011 | | pagina 31