Het Bloemendaalse Bos Colofon Het Bloemendaalse Bos Auteur: Wim Post Vormgeving productie: Nicole Post design, Zandvoort Voor donateurs van Ons Bloemendaal: €10,- (winkelprijs €14,75) Te bestellen via de website: www.onsbloemendaal.nl door de eeuwen heen Te bestellen via de website: www.onsbloemendaal.nl U kunt 10 overmaken op rekeningnummer: 56.23.20.202 tnv stichting Ons Bloemendaal ovv boekje Bloemendaalse Bos, uw postcode en huisnummer. Woont u binnen de gemeente dan wordt het gratis bezorgd, daarbuiten graag 3 portokosten extra overmaken. U kunt ook langskomen op de jaarmarkt in Bloemendaal op 7 september. Of op de ambachtenmarkt in Overveen op 6 oktober, waar Ons Bloemendaal met een kraam staat. Doelstelling Het doel van de stichting is het behoud van het erfgoed van historie, cultuur en natuur in de gemeente Bloemendaal en in de omgeving voor zover deze een directe of indirecte invloed hierop heeft. Zij wil dit doel bereiken door het bevorderen van de belangstelling en de waardering voor en de kennis van dit erfgoed. Bestuur Daan van de Vijver, voorzitter Marion van Bussel, secretaris Gerard Kesler, penningmeester/ ledenadministratie Roel van Aalderen, groen Wim Alferink, bestuurslid Elsbeth van Olffen-van Geest, bestuurslid Rosemarij Schotte, redactie Medewerkers redactie Paulanha van den Berg-Diamant Marie-Christine Marres Gert Jan van Setten Inge de Wilde Ledenadministratie Aanmeldingen, opzeggingen en adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk bij de ledenadministratie: Kennemerweg 20,2061 HS Bloemendaal E-mail: penningmeester@onsbloemendaal.nl Adviescommissies Monumenten en Cultuurhistorie Leo Dubbelaar Mathilde van der Kleij-Molthof Joan Patijn-Bijl deVroe Wim Post Jet Slagter-Wieringa Groen/ Landschapsarchitectuur Erik A. de Jong, landschapshistoricus Wenda Stoffel, landschapsarchitecte Architectuur Watse Heringa, architect Secretariaat Dr. Dirk Bakkerlaan 65 2061 EV Bloemendaal tel: 023 526 26 83 e-mail: onsbloemendaal@live.nl Website www.onsbloemendaal.nl 38 www.onsbloemendaal.nl nr. 2 zomer 2013

Ons Bloemendaal | 2013 | | pagina 38