d. alle daaraan fe verrichten reparaties, als: inzetten van nieuwe ruiten enz., geene uitgezonderd, door welke oorzaak ook onderstaande b. het bijschilderen van vervelooze kappen; c. het schoonhouden en aflappen op geregelde tijden der kappen en ruiten d. het afnemen en plaatsen der kappen op de lantaarn- palen. Art. 5. De betaling der aanneemsom zal geschieden op den tweeden dag der maanden Februari, Maart, November en December, telkens met 120, op den tweeden dag der maanden April, Mei, September en October telkens met 115, op den tweeden dag der maanden Juni, Juli en Augustus telkens met f 45, terwijl het restant ad f 145 zal worden betaald in de eerste helft der maand Januari 1909. Art. 6. De aannemer moet twee gegoede borgen ten genoegen van Burgemeester en Wethouders stellen. Art. 7. Mocht het gemeentebestuur goedvinden, om in den loop van bovengenoemden tijd ook nog mcerdere lantaarns te plaatsen. zoo zal de aannemer verplicht zijn de kappen te plaatsen en te onderhouden en de lantaarns te doen bran- den voor een prijs door Burgemeester en Wethouders te bepalen in evenredigheid met die, waarvoor deze aanne- ming geschiedt en in verhouding tot den tijd, waarin zij zullen branden. Art. 8. Mocht de gemeenteraad besluiten op andere wijze in de straatverlichting te voorzien gedurende den loop van het jaar 1908, dan zal de aanneming ophouden op het tijdstip door den Raad te bepalen, doch niet vöör 1 Juli 1908. De aanneemsom wordt dan verminderd volgens de vol- gende berekening: Voor de maand December met 2, November met 1.85. October /60. September 1,40. Augustus 1,20. per gedurende die maanden te branden lantaarn Art. 9. Het niet behoorlijk naleven dezer voorwaarden zal van wege Burgemeester en Wethouders worden gestraft met eene boete van 3,— telker.s, terwijl het gebrekkige on- middelijk ten koste van den aannemer zal worden hersteld. De boeten en kosten zullen bij den eerstvolgenden ter- mijn op de aanneemsom worden gekort. Gedaan ter openbare vergadering van den 19 Dec, 1907" De Voorzitter, Juli 1,05.

Raadsnotulen Heemstede | 1907 | | pagina 10