Drukken van Notulen en Beslulten. De Raad der gemeente Heemstede Gehoord een schrijven, dd. 9 December 1907, van den heer Chr. Niessink, boekdrukker, wonende te Heemstede, waarin hij voorstelt door hem te doen drukken de ontwerp- raadsbesluiten en de notulen der openbare raadsvergade- ringen tot 1 Januari 1909 onder de volgende bepalingen dat hij zal leveren aan de gemeente Heemstede twintig exempiaren van die ontwerp-besluiten en notulen en voor die levering zal ontvangen eene belooning van vijftig cent per pagina druks, wordende onder een pagina druks ver- staan een vierde vel post bedrukt met veertig regels.com- pres gedrukt, zetsel- of regelbreedte negen centimeter, waardoor voldoende ruimte openblijft voor kantteekeningen dat hij zal ontvangen voor de levering aan de gemeente Heemstede van meerdere exemplaren voor elk exemplaar een halven cent per pagina dat hij het recht verkrijgt om aan particulieren de exem- plaren te verkoopen tegen een prijs die hem goeddunkt, doch zich verbindt die ontwerp-besluiten, welke volgens het oordeel van den Burgemeester niet openbaar behooren te worden voordat de Raadsvergadering plaats heeft, tot na den afloop der vergadering niet te verkoopen en ge- heim te houden Gehoord het advies van Burgemeester en Wethouders, dat het drukken der raadsbesluiten de grondige behandeling der zaken zal bevorderen en het tijdroovend lezen der dikwijls lange notulen en besluiten overbodig maakt, ter- wijl de openbaarheid aan het gemeentebelang ten goede zal komen en de prijs van het drukken zeer billijk mag genoemd worden Heeft besloten Burgemeester en Wethouders te machtigen om met den heer Chr. Niessink bovengenoemd eene overeenkomst aan te gaan, waarbij deze op zich neemt tijdig te zullen druk- ken en leveren de ontwerp-raadsbesluiten en de notulen der openbare raadsvergaderingen tegen bovengenoemde prijzen en verder op den grondslag van bovengenoemde bepalingen. Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1907 | | pagina 1