Rooien van boomen en hakhout. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel der Plantsoenen-Commissie om te doen rooien A. Langs den Bir.nenweg: 1 Bij den tol Aan de Westzijde 2 iepen en aan de Oostzijde 3 iepen, omdat, de zwaarte dezer boomen in aanmerking genomen, gevaar niet is uitgesl oten Aan de Oostzijde 3 esehdoorns, omdat deze aldaar mis- staan en er bij opruiming eene nieuwe rij iepen kan ge- plant worden 2°. Voor „Land- en Spaarnzicht" Aan de Oostzijde 6 esschen, omdat deze tusschen iepen staan en daar niet behooren, bovendien zullen er toch een of twee moeten vallen voor een toegang tot de nieuwe villa „Land-en Spaarnzicht" 3°. Voor „'t Clooster" Aan de Oostzijde 1 eschdoorn en 1 esch en aan de Westzijde 1 esch, omdat deze tusschen iepen staan en daar niet behooren B. Langs de Kerklaan Voor het perceel C 166 b bewoond door Glabbeek 1 beuk, de rooiïng is in het voorjaar aangevraagd door nu wijlen K. Santing en, waar voor de rooiïng van beuken voor de St.-Bavo-Stichting toestemming is verleend, kan dit verzoek niet geweigerd worden, daar de boom zeer hinderlijk is; C. Op de Algemeene Begraafplaats Langs den buitenrand om den vijver zwaar elzen hak- hout, het is de bedoeling aldaar wilgen te planten, om de huizen van den Driesprong aan het oog te onttrekken Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethouders om tot het doen rooien van bovengenoemde boomen en hakhout te besluiten en om bovendien te doen rooien in- gevolge nadere aanvraag van den heer E. Geuer D. Aan het Wilhelminaplein Voor het .Wapen van Heemstede" een iepenboom, om- dat deze staat voor den ingang van het café en den vloer der veranda opwerkt; Heeft besloten Burgemeester en Wethouders te machtigen, om al de bovengenoemde boomen en het hakhout te doen rooien en daarna publiek te doen verkoopen. Gedaan ter openbare vergadering van den 19 Dec. 1907. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1907 | | pagina 5