Verbreeding der Meesterlottelaan. De raad der Gemeente Heemstede; Gezien een adres luidende als volgt Haariem, 22 December 1907 Aan den Raad der gemeente Heemstede. Geeft met verschuldigden eerbied te kennen Anna Post, echtgenoote van en ten deze bijgestaan door Willem Petrus Johannes Theodorus van Linden Tol, Arts, wonende te Haarlemdat zij door koop den eigendom heeft verkregen van het Hôtel „het Wapen van Amsterdam" gelegen op den hoek der Fontein- en Meesterlottelaan met daarachter gelegen perceelen in die laan, een en ander kadastraal be- kend als gemeente Heemstede, Sectie A. Nos. 1451, 1450, 1449, 1448 en 1447; dat deze perceelen thans gesloopt zijn en aldaar eene villa gebouwd wordt, waarvan de plannen bereids door B. en W. zijn goedgekeurd; dat adressante voornemens is op haar terrein langs de Meester- lottelaan een muur te bouwen; dat evenwel de scheiding tusschen die laan en haar terrein een zeer onregelmatigen vorm heeft, wat vooral uitkomt op één punt, waar die laan een inspringenden hoek maakt in haar terreindat adressante speciaal gaarne dien inspringenden hoek, die gewoonlijk een verzamelplaats van vuilnis wordt, zag ver- dwijnen en daarentegen bereid is een gedeelte van haar ter- rein voor verbreeding van de Meesterlottelaan aan de ge- meente af te staan; dat zij derhalve het volgende voorstel aan Uwen raad doet; „De breedte van den ingang der Meesterlottelaan, ge- meten langs het verlengde van de gevellijn van het onder de gemeente Haarlem op den hoek dier laan en de Dreef staande perceel thans bedragende 8,12 M. wordt op 3,62 M. gebracht. De grens tusschen de Meesterlottelaan en haar terrein zal dan zijn eene rechte lijn, getrokken van af den Noord-Oost hoek van het ten Westen aan haar ter- rein belendende perceel Sectie A. No. 1488, naar de Fonteinlaan, zoodanig dat de breedte van den^ în- gang als in de vorige alinea is omschreveu op 3,62 M. wordt gebracht, een en ander zooals op bijgaande situatie-teekening is aangegeven; de gemeente Heem- stede draagt aan adressante in vollen en vrijen eigen- dom over het op genoemde teekening met blauw aan- gegeven strookje, zijnde een deei van den ongenum-

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 11