merden weg, de Meesterlottelaan, terwijl zij weder- keerig aan die gemeente in vollen en vrijen eigendom overdraagt twee op die teekening met rood aangegeven strookjes, waarvan het eene een deel vormt van het perceel, kadaster Sectie A. No, 1451 en het ander van de perceelen dier Sectie Nos. 1450, 1449, 1448 en 1447. Deze ruiling geschiedt om niet en alle daarop komende kosten worden door adressante gedragen." dat Adressante van oordeel is, dat aanneming van haar voorstel ook voor de gemeente van belang is, daar hier- door een gedeelte van ds Meesferlottelaan breeder zal wor- den, tervvijl zij er bovendien op wijst, dat door haar meer grond zou worden afgestaan dan zij verkrijgen zou. Redenen waarom zij Uwen Raad verzoekt haar voorstel goed te keuren. Hetwelk doende enz. A. van Linden Tol-Post. W van Linden Tol. Gehoord het advies van Burgemeester en Wethouders, dat het belang der gemeente medebrengt het voorstel van Mevrouw A. van Linden Tol, geboren Post, aan te nemen Overwegende, dat tegen het ter openbare kennis ge- brachte voornemen om bedoeld gedeelte der Meesterlotte- laan aan den openbaren dienst te ontrekken, op de zitting van 13 Januari 1908 geene bezwaren zijn ingebracht; Gelet op de artt. 230, 137 en 194 der Gemeentewet; Besluit A. Te verklaren, dat niet meer ter openbare dienst be- stemd is een uitspringende hoek van de Meesterlottelaan bij het perceel Sectie A. No. 1451 zooals op bovenge- noemde teekening met blauw is aangegeven. B. Het bovenstaande voorstel van Mevrouw A. van Linden Tol, geboren Post, tot ruiling van grond aan te nemen. Gedaan ter openbare vergadering van den 6 Februari 1908. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 12