2 volgens aanwijzing en ien genoegen van Burgemees- ter en Wethouders, wordende de op of in gemeente- grond aan te brengen materialen zonder eenige ver- goeding eigendom der gemeente. 2. De kruinhoogte der straten zal ten minste 0.50 M. boven A. P. moeten zijn en met geleidelijke stij- ging of daling dezelfde moeten zijn als die van de Raadhuisstraat, het Raadhuisplein en de Camplaan ter plaatse de noodige ophooging zal moeten geschie- den met materiaal ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. 3. De straten zullen worden aangelegd overeenkom- stig de ingediende teekening met eene minimum breedte van 12 M. waarvan ten minste vijf Meter rij- weg met aan beide zijden een verhoogd voetpad van 3| M. breedte de straat echter, welke in Noordwes- teiijke richting loopt van de Camplaan naar de IJze- ren brug, zal moeten worden aangelegd met een rij- weg breed ten minste 6 M. met aan weerszijden een verhoogd voetpad van 3 M. breedte. Ter plaatse echter waar aan de cene zijde de stra- ten door het plantsoen begrensd worden behoeft aan de zijde van het plantsoen geen verhoogd voetpad gemaakt te worden, maar moet de afscheiding van den rijweg van het plantsoen geschieden door eene dubbele koplaag van klinkers. Bij demping van slooten zal aan weerszijden van den weg eene houten beschoeiïng moeten gemaakt worden van planken dik 3 c.M. met palen dik 12X12 c.M. alles van vurenhout zonder spint en driemaal te teren of wel een talud van 1 op 1£ van graszoden. V°°r de doorstrooming van het water zal dan ter plaatse in den weg op eene diepte van plm. 60 c.M. A.Peen duiker moeten worden aangebracht van portland-cement buizen inwendig minstens wijd 40X60 c.jM.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 4