de gelegenheid moeten worden gesteld om alle ma- terialen vöör het gebruik op het werk te doen keu- ren. 13. Tot den aanleg der straten mag niet worden o- vergegaan alvorens door concessionarissen is over- gelegd eene op zegel gestelde en door hen onder- teekende verklaring O. dat zij deze voorwaarden kennen en dat zij zich daarnaar zullen gedragen; b. dat zij zich verbinden, om binnen eene maand, na- dat de straten met beharding, rioieering en andere voorgeschreven werken voigens verklaring van den gemeente-opzichter zijn voltooid, aan de gemeente kosteioos en om niet te zullen overdragen de gedeelten van de perceelen Sectie A. Nos. U96, 1034, 1481, 515, 1374, 1113, 1110, en 1111, en Sectie B. No. 1845, welke tot straat en plantsoen zijn aangelegd, welke overdi'acht niet alleen den ondergrond omvat maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alie ver- dere werken c: dat zij zich verbinden de straten met verhoogde voetpaden, rioleering, putten, kolken en aansiuitingen gedurende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgemeester en Wethouders te onderhouden en alsdan alles in goeden staat op le leveren, zullende zij eventueele gebreken voor hu.nne rekening ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders herstellen d. dat zij bij niet nakoming van deze hunne verplich- ting Burgemeester en Wethouders machtigen, om het gebrekkige voor hunne kosten van gemeentewege te herstellen en daarvoor bij iedere overdracht van stra- ten in handen van Burgemeester en Wethouders van Heemstede en ten hunnen name stellen eene zichtwis- sel, geaccepteerd door eene bankiersîirma ten genoe- gen Burgemeester en Wethouders voornoemd, tot een bedrag van Î2.50 per strekkenden meter weg, welke

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 7