wissel door Burgemeester en Wethouders kan te gel- de gemaakt worden, zonder dat eenige in gebreke stellmg noodig is, wanneer het hun blijkt, dat de over- gedragen straten niet naar hun genoegen zijn onder- houden of een jaar na de overdracht naar hunne meening niet in goeden staat zijn opgeleverd, zullen- de Burgemeester en Wethouders het recht hebben uit de opbrengst der wissel eerst alle kosten te be- talen, vallende op de hersteiling van het gebrekkige, en daarna het overschot aan concessionarisscn teruo- geven. Deze wissel zal echter aan hen worden teruggege- ven, wanneer het aan Burgemeester en Wethouders gebleken is, dat de concessionarissen aan al hunne verplichtingen hebben voldaan e. dat zij bij de overdracht aan de gemeente zullen betalen een bedrag van f 0.25 per M2. overgenomen rijweg en fO.10 per M2. opgehoogd voetpad ter tege- moetkoming in de eerste kosten van onderhoud dat zij kosteloos en om niet aan de gemeente zullen overdragen bij de eerste overdracht van wegen het perceel voetpad kadastraal bekend als berm ge- meente Heemstede Sectie A. 1357; g. dat zij bij de overdracht aan de gemeente van den toegang tot het plein bij de IJzeren brug over het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sec- tie B. No. 1845, kosteloos en om niet aan de gemeen- te zullen overdragen het geheele perceel Sectie B. No. 1845, alsmede die gedeelten van de met erfpacht belaste perceelen Sectie A. Nos 996, en 1111, welke daarvan benoodigd zijn, opdat het Westelijk 'trottoir mettertijd de igevorderde breedte kunne verkrijpfen van 3 M.J& h. dat zij alle kosten op de overdracht vallende voor hunne rekening nemen. B. In beginsel goed te keuren de richting der stra-

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 8