Hekwerk voor het St.'Bavo-Gestieht. De raad der Gemeente Heemstede; Gezien een adres van het Bestuur van het St.-Bavo- Gesticht te Heemstede, dd. 25 Febuari 1908, waarbij wordt verzocht om volgens daarbij overgelegde teekening een ijzeren hekwerk te mogen plaatsen op gemeentegrond voor het gebouw, genaamd St.-Bavo-Gesticht, aan de Kerklaan, op de kadastrale perceelen gemeente Heemstede Sectie B. n°s. 1049 en 965onder intrekking van het Raadsbesluit van 4 Mei 1900; Gelet op zijn besluit van 4 Mei 1900, waarbij vergun- ning werd verleend voor het plaatsen van een hekwerk voor het perceel Sectie B. n° 965 en daartoe in gebruik te nemen eene strook grond ter breedte van 60 c. M.; üelet op art. 194e der Gemeentewet; Heeft besloten a. In te trekken bovengenoemd besluit van 4 Mei 1900; b. Aan adressante voornoemd tot wederopzeggings in gebruik af te staan eene strook grond op het meest westelijke punt breed 0.65 Meter buiten de rooilijn en op het meest oostelijke punt, breed 0.36 Meter buiten de rooilijn, onder voorwaarde 1°. dat het hek worde geplaatst^vereenkomstig de overgelegde teekening in eene rechte lijn voor de volle gevel-breedte van het gebouw, op het meest weste- lijke punt op een afstand van 0.95 Meter en op het meest oostelijke punt op een afstand van 0.98 Meter uit den gevel 2°. dat jaarlijks voor bedoeld gebruik zal worden be- taald ten kantore van den gemeente-ontvanger eene recognitie groot 1.voor 't eerst binnen veertien dagen na het plaatsen van het hek en vervolgens voor of op den eersten Febuari 3o. dat door adressante voor het in gebruik nemen van den grond eene op zegel gestelde verklaring worde afgegeven, waarbij onder verwijzing naar dit Raads- besluit de eigendom der gemeente wordt erkend en de verbindtenis wordt aangegaan van de genoemde recognitie te betalen, met belofte, om binnen 14 dagen, nadat een desbetreffend raadsbesluit ter kennisse van adressante is gebracht, het hek op te ruimen en den grond in den vorigen toestand terug te brengen. Gedaan ter openbare vergadering van 27 Febuari 1908. De Seeretaris, De Voorzitter, strôrt>Y~ c//

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 7