Overeenkomst Qaslevering aan Bennebroek. De Raden der gemeenten Heemstede en Bennebroek hebben besloten tot het treffen eener ge- meenschappelijke regeling, betreffende de levering van gas, in laatstgenoemde gemeente, Art. 1. De gemeente Bennebroek verleent aan de gemeente Heemstede concessie voor het leggen en hebben van gas- buizen en alles wat in den ruimsten zin geacht wordt noo- dig te zijn voor de levering van gas in de gemeente Bennebroek. De gemeer.te Bennebroek draagt zorg, dat. waar vergun- ning van derden noodig is voor het leggen en hebben als bovengenoemd, die vergunning aan de gemeente Heem- stede wordt verleend. Art. 2 De gemeente Heemstede zal, zoodra zij tot uitvoering der bestaande plannen tot aanleg van een gasfabriek în de gemeente Heemstede, met wat daarbij behoort, kan o- vergaan en de vergunningen als in Art. 1 bedoeld, ver- kregen zijn, tevens doen uitvoeren voor hare rekening den aanleg van het buizennet in de gemeente Bennebroek, zoo- als dit is opgenomen in het ontwerp en de plaatsing al- daar van de Iantaarns voor de publieke verlichting op door Burgemeester en Wethouders van Bennebroek aan te wijze punten, vallende in bovengenoemd net en van de gasmeters bij de verbruikers. Art. 3 De gemeente Bennebroek heeft het recht, eene uitbrei- ding van het buizennet te eischen, zoodra door haar voor elke 30 M. te leggen buis, een jaarlijksch gasverbruik tot een bedrag van /35,-gedurende 6 jaar gegarandeerd wordt. Het buizennet zal voorts uitgebreid worden, ook zon- der garantie, wanneer de gemeente Bennebroek de kosten van die uitbreiding vergoedt tegen den kostenden prijs, blij- vende de buizen het eigendom der gemeente Heemstede. Art. i Zoodra door de gemeente Heemstede gas zal kunnen worden geleverd, zal met die levering aan de gemeente Bennebroek op een door Burgemeester en Wethouders van beide gemeenten te bepalen dag worden aangevangen.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 1