TE HEEMSTEDE. Voor den Directeur der Gemeente - Gasfabriek Art 1. De Directeur der Gemeente-GasFabriek word't door den Gemeenteraad, op eene door Burgemeester en Wathouders, in overleg met de commissie tot bijstand in het beheer der fabriek opgemaakte aacbeveling, benoemd. Op voorstel, zoojvân Burgemeester en Wethouders, ats van de commissie, kan hij door den Gemeenteraad worden geschorst of ontslagen. Hij staat onder de bevelen van voormelde commissie. onverminderd zijne verplichtingen tegenover Burgemeester en Wethouders. Art.2. De Directeur is belast met ld Het verstrekken aan de commissie van de noodige ge- gevens voor de opmaking van aanbevelingen aan Burge- meester en Wethouders, ter benoeming van het personeel der Gasfabriek, vergezeld van zijne voorstellen omtrent het toe te kennen salaris. 2° Het doen van voorstellen aan de commissie in zake schorsing of ontslag van het personeel der fabriek en het daarbij geven van alle onder zijn bereik liggende inlichtin- gen, welke door de commissie worden noodig geoordeeld ter indiening van eene voordracht tot schorsing of ontslag aan Burgemeester en Wethouders. De losse arbeiders worden door hem naar behoefte aan- genomen en ontslagen. 3° De regeling der werkzaamheden van het aan de fabriek verbonden personeel. 4rt> De zorg voor het stoken van zuiver, helder gas van voldoende lichtsterkte en genoegzame hoeveelheid voor de levering aan de gemeente en aan particulieren. 5° Het toezicht op de gebouwen en het materieel der fa-

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 5