Straten op „Bosch en Vaart". 1 September 1908. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres met bijlagen van de Maatschappij „Bosch en Vaart". dd. 18 Mei 1908, houdende verzoek om goedkeuring te verleenen aan haar voornemen tot het maken van straten zooals met lichtgele kleur op het in dubbel overgelegde stratenplan is aangegeven; Overwegende, dat geen bezwaar bestaat, om voor de Eindenhoutstraat en de Uitenboschstraat met eene breedte van elf Meter genoegen te nemen, indien eene bepaling wordt opgenomen, dat aan beide zijden van die straten open grond moet blijven in den vorm van voortuintjes Gelet op het advies der Gezondheids commissie ge- zeteld te Bloemendaal, dd. 27 Augustus 1908, No. B2 274 D. 265; Gelet op de artt. 9 en 11 der Bouw- en Woning- verordening HEEFT BESLOTEN Goed te keuren den aanleg door de Naamlooze Ven- nootschap Maatschappij tot Exploitatie van Onroeren- de Goederen „Bosch en Vaart" gevestigd te 's Gra- venhage, van straten zooals met lichtgele kleur op het in dubbel overgelegde en gewaarmerkte straten- p'an is aangegeven in aansluiting met de bestaande bestrating ten Zuiden van de Oranjestraat. het Oran- ieplein en de Zomeriuststraat over hare ferreinen ka- dastraal bekend Gemeente Heemstec'e Sectie B Nos. 2337, 2349, 2346, 2341 en 2339, zijnde de aan te leg- gen s'raten genaamdOranjekade, Bosch-en Hoven- straat, Uitenboschstraat, Ipenrodestraat en Eindenhout- straat en zulks onder de volgende voorwaarden 1. de straten zullen lang zijn te zamrn ongeveer 860 Meter 2. de hoogte der straten zal zich aansluiten bij de hoogte, waarop de aangrenzende bestrating oorspron- kelijk is aangelegd 3. de beharde straten zullen worden aangelegd wat betreft de Ipenrodestraat en de Bosch-en Hovenstraat met een rijweg breed 6 Meter en verder met aan de zijden, die niet langs het plantsoen zijn gelegen, een trottoir van 3 Meter breedte wat betreft de Eindenhoutstraat en de Uitenbosch- straat met een rijweg breed 6 Meter en verder met aan de zijden, die niet langs het plantsoen zijn gele- gen, een trottoir van 2\ Meter breedte

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 1