1 September 1908. 3 A' de in de vorige alinea genoemde tuinen zullen door een ijzeren hek op steenen voeting van den openbaren weg moeten worden afgescheiden. 4. de beharding van den rijweg zal geschieden door bestratmg met eerste kwaliteit eenigszins getrokken waalklinkers, die van het trottoir door hardsteenen trottoirbanden aan de zijde van den rijweg en verder met eerste soort klinkerdrielingen (straatklinkers rijn- vorm), de hardsteenen trottoirbanden moeten tegelijk met den aanleg der straat worden gelegd, doch de bestratmg der trottoirs mag worden uitgesteld, totdat Burgemeester en Wethouders deze voorschrijven, de afscheiding van den rijweg van het plantsoen en 'van den graskant bij de Leidschevaart zal geschieden door eene dubbele koplaag van klinkers. 5. de rioleering zal bestaan uit een eivormig cement- rioo'' aansluitende op de bestaande riolen en uitmon- dende in de Leidschevaart en zal gelegd worden in de geheele lengte der straten op houten fundeering van twee battings naast elkaar met idem duarsliggers ter lengte van 0.60 M. op afstand van 1 Meter telkens alles van grenen hout, het geheel met nagels van vol- doende lengte aan elkaar bevestigd, welk riool inwen- dig 0.40 Meter wijd en 0.60 Meter hoog zal zijn en zal bestaan uit bodem en kruinstuk van 1 Meter leng- te, met sponning bewerkt, overal eene dikte metend'e van mmstens 0.07 Meter, in dit riool zullen vier zink- putten worden aangelegd, terwijl tenminste 34 ijzeren straatkolken met luchtkeering in de straten zullen wor den gesteld met uitloozing op het riool, door middel van 0.15 M. wijde harde vergiaasde aarden buizen 6. de verlichting zal plaats hebben volgens de ovér- eenkomst van 18 Maart 1902; 7. wanneer de Maatschappij mocht verlangen boomen m het trottoir te planten, zal zij zulks mogen doen aan de zijde van den hardsteenen band; 8. alle bovengenoemde werken zullen' moeten wor- den uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Welhoudets, aan wie vooraf een monster van min- stens vier der te verwerken klinkers ter goedkeuring moet worden gezonden en die in de gelegenheid moe- ten worden gesteld om alle materialen vôör het ge- bruik op het werk te doen keuren.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 3