1 September 1908 2 berekend naar een rentevoet van vier procent per jaar, telkens over de op die vervaldagen verschuldig- de hoofdsom 4. voor het sluiten der geldieening zal van het op- genomen bedrag voor eens een vierde procent pro- visie uitgekeerd worden; 5. De gemeente verbindt zich jegens den geldschie- ter, om wanneer deze mocht verlarigen voor het be- drag der leening, voor zoover dat nog onafgelost zal zijn, in plaats van eene schuldbekentenis een aantal obligatiën elk groot flUOO.of f 500.voorzien van het effectenzegel, met halfjaariijksche rente-coupons te ontvangen, aan dat verlangen op hare kosten te zul- len voldoen, mits de aanvrage daartoe door den geld- schieter aan haar schrifteIijk worde gedaan ten mins- ste drie maanden vôör den termijn, waarop de leve- ring van bedoeid aantal obligatiën wordt verlangd. Ingeval de ver .visseling van de oorspronkelijke schuldbekentenis in obligatiën van f 1000.of f 500 mocht plaats hebben, zullen deze obligatiën een door- loopend volgnummer dragen en zal de verdere aflos- sing bij nitloting der nummers plaats hebben, terwijl de uitgelote nummers telkens na de uitloting door de gemeente zullen worden aangekondigd, in een te Am- sterdam verschijnend algemeen gelezen dagblad, waar- van dan door de gemeente een exemplaar, waarin die aankondiging is opgenomen, aan den geldschieter zal worden toegezonden. Rente en aflossing zullen worden gevonden uit de gewone inkomsten der gemeente. Aldus gedaan in de openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede van den 1 September 1908. De Voorzitter, ^Üe Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 6