4 De aanlegkosten van de dienstleiding tot één meter binnen den gevel van een perceei of wanneer de levering °ver een erf wordt verlangd, tot één meter over de grens van het erf, in beide gevalien tot een maximum lengte van twaalf meter, worden door de gemeente-gasfabriek ge- dragen. De kosten van timmer-, metsel- en verfwerk blijven voor rekening en risico van den aanvrager. 'ndien de dienstleiding langer is dan de hiervoren be- doe'de, worden de kosten voor dat langere gedeelte den aanvrager in rekening gebracht. De dienstleiding blijft het eigendom van de gemeente- gasfabriek, ook ai is een gedeelte van de dienstleiding voor rekening van den aanvrager gelegd. Zij wordt door of vanwege de gemeente-gasfabriek on- derhouden. Het leggen van eene diensieiding door een sloot of gracht geschiedt op kosten van den aanvrager. 'ndien de levering van gas slechts voor tijdelijke doel- einden, als b. v. ten behoeve van illuminatiën, kramen of tenten verlangd wordt, komen alle kosten van het leggen en wegnemen van de diensleiding, benevens die van het plaatsen van den gewonen meter ten laste van den aan- vrager. Art. 12. De aanleg der binnenleiding geschiedt van wege den verbruiker. aar zulks verlangd wordt, kan ook de gemeente-gasfa- briek zich met den aanleg der binnenleiding belasten, tegen billijke vergoeding, doch is daartoe niet verplicht. De directie is gehouden aan den aanvrager kosteloos inlichtingen te verstrekken, die dienstig kunnen zijn, bij de beoordeeling en de uitwerking van plannen voor zijne binnenleiding.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 8