Geldleening voor den Reinigingsdienst en den Gloosterweg. De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat voor de betaling van het aangekochte terrein voor den reinigingsdienst, voor het in orde brengen van dat terrein en de aanschaffing van materiaal in totaal een bedrag van ongeveer 9000. benoodigd is, dat de verandering van den Cloosterweg van het Wil- helminaplein naar het terrein der gasfabriek in een klinker- weg met bijkomende werkzaamheden eene uitgaaf zal vorderen van ongeveer f 4000. Gelet op de artikelen 136 en 194 der Gemeentewet BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen tot het aan- gaan eener geldleening ten laste der gemeente Heemstede tot een bedrag van dertien dulzend gulden of zooveel meer of minder als zal blijken noodig te zijn voor boven- genoemde werken tegen een rente van vier procent pei faar en verder onder de volgende voorwaarden 1 de gelden zullen opgenomen worden zooveel mogelijk naar gelang deze benoodigd zullen zijn 2 van de geleende hoofdsom zal jaarlijks op nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met den geld- schieter vast te stellen datum vijf honderd gulden afgelost worden voor het eerst in het jaar negentien honderd en tien, tot de geheele aflossing zal hebben plaats gehad. De gemeente behoudt zich echter het recht voorna 1 Januari negentien honderd en negentien, het alsdan nog niet afgeloste bedrag der leening bij grootere jaarhjk- sche bedragen of in eens af te lossen, zullende de ge- meente alsdan gehouden zijn drie maanden van te voren aan den geldschieter schriftelijk kennis te geven van haar voornemen daartoe 3 de betaling der rente zal jaarlijks plaats hebben op nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met den geldschieter vast te stellen datum of datums, berekend naar een rentevoet van vier procent per jaar

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 1