Op de gaslantarens ten behoeve van de openbare ver- lichting der gemeente Heemstede moet een doorloopend nummer worden aangebracht. Art. 7. Het aantal branduren voor iedere gaslantaarn, behooren- de tot de openbare verlichting der gemeente Heemstede, zoomede de tijdstippen van aansteken en blusschen dier lantarens worden door Burgemeester en Wethouders in overleg met de gascommissie vastgesteld. De gemeente vergoedt de kosten voor bediening. instand- houding en onderhoud en betaalt het geleverde gas tegen één cent per brander en per uur. Art. 8. Burgemeester en Wethouders kunnen de levering van gas toestaan voor lantarens aan of op den openbaren weg gelegen, welke het eigendom zijn van particulieren zonder dat daarbij van een meter wordt gebruik gemaakt. De aanvrage daartoe geschiedt aan den directeur der Ge- meente-Gasfabriek. De aanleg geschiedt door de Gemeente-Gasfabriek voor rekening van den aanvrager. Dc Gemeente-Gasfabriek draagt zorg voor het aansteken en blusschen. De tijdstippen van aansteken en blusschen zijn gelijk aan die, vastgesteld voor de openbare gasverlichting der Gemeente Heemstede. De vergoeding voor onderhoud en bediening bedraagt fl. 12,50 per lantaarn. Het verbruikte gas wordt berekend tegen één cent per brander en per uur. AHe geschillen, uit de toepassing van dit artikel ont- staande, worden door Burgemeester en Wethouders beslist. Art. 9. Deze verordening treedt in werking op den dag harer vaststelling. Gedaan in de openbare vergadering van den 27 October 1908. re Voorzitter, De Secretaris, ÄRT. 6.

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 4