^HTING, I8TEN ede f;. gerechtigde vermeld dezer verordening. in het register bedoeld in artikel Artikel 5. Voor het te naam stellen van de grafsteden bedoeld in art. 2 wordt ter gemeente-secretarie een register gehouden. Voor overschrijving van die grafsteden van den eenen op den anderen gerechtigde, wordt een recht geheven van /3. voor elke boeking. Artikel 6. Het plaatscn van zerken of monumenten zal alleen mogen geschieden voor zooverre daartegen geen bezwaar bestaat en niet dan nadat de daarvan in te zenden plannen en teekeningen door Burgemeester en Wethouders zullen zijn goedgekeurd. Artikel 7. Het maken van grafkelders is alleen geoorloofd bij de grafsteden bedoeld in art. 2 letter a. Artikel 8. Vojr het onderhoud, waaronder geene vernieuwing wordt verstaan, van zerken, hekken en grafkelders, de reeds be- staande daaronder begrepen, wordt van den gerechtigde, vermeld in het register bedoeld in artikel 5 dezer verur- dening, het volgende recht per jaar geheven A. Voor ééne zerk, bedekkende ééne grafstede van M. 2 X 1 f 2 50 bij meerdere bedekking naar verhouding; B. Voor een opstaand hek- of kettingwerk rond ééne graf- stede v..n M. 2 X 1 ter hoogte van 0.40 M. of daar beneden f 2.50. bij grooter afmeting (om meer dan ééne grafstede) en meerdere hoogte naar verhouding. C. Voor eene staande zerk op eene grafstede van M 2 X 1 2.50, voor grootere grafsteden naar verhouding. D. Voor een grafkelder f 2 50 voor elke grafstede van M. 2X1' voor grootere grafsteden naar verhouding. 1909. jestelde rekening erste suppletoire în 4 Juni 1908, 08, no. 30, over- zoodat voor den directeurswoning woning f 1.60 rd aan den heer 2'/2 pct. Groot- 'men van enkele jaren verhuurd I

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 7