Waterleidingbnis in den Heerenweg. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien een verzoek van den heer Jhr. H. J. DEUTZ VAN Lennep, grondeigenaar, wonende tijdelijk te Zandvoort, dd. 1 De cember 1908, om vergunning tot het leggen van waterlei- dingbuizen in den berm van den Rijksstraatweg naar de hofstede „Meer en Berg"; Besluit Aan adressant behoudens rechten van derden tot weder- opzegging vergunning te verleenen tot het leggen en behouden van eene waterleidingbuis met afsluiters, lucht- kranen en zijleiding in den Heerenweg onder deze gemeente en zulks onder de navolgende voorwaarden 1. De waterleidingbuis wordt gelegd van ongeveer 11 Meter bezuiden Hectometerpaal 385 tot ongeveer 55 Meter benoorden Hectometerpaal 377 in den oostelijken berm op gemiddeld 2.65 Meter beoosten de as van de bestrating van den Heerenweg. De zijleiding wordt gelegd op het zuidelijk eindpunt oostwaarts gaande. 2. De buis heeft eene binnenwerksche middellijn van on- geveer 80 millimeter en wordt met den bovenkant gelegd op ongeveer 0.50 Meter beneden den beganen grond. 3. ln het belang van de vrijheid en veiligheid van het verkeer en het herstel van schade aan den weg en bijbe- hoorende werken, zullen door adressant zijr. op te volgen de desbetreffende voorschriften vervat in de 3de voorwaar- de van de beschikking van den heer Commissaris der Koningin in de provincie Noordholland, dd. 5 Juni 1908, Jfê 175/7567, 2de afdeeling. Deze voorwaarde wordt aangevuld met de bepaling, dat alle overtollige grond geleidelijk zoo spoedig mogelijk na de aanvulling der sleuf van den weg en zijne zijkanten door adressant moet worden weggevoerd. 4. Binnen twee maanden na de voltooiing van de werken tot het lgggen van de buis wordt door adressant aan Burgemeester en Wethouders ingezonden eene teekening

Raadsnotulen Heemstede | 1908 | | pagina 11